Рівненський ресторан «Le Grand Cafe» - любов з першого візиту!

Поєднання простої смачної їжі, а також вишуканих європейських страв – саме те, що потрібно для справжніх гурманів. Подружжя Бруханських, власників «Le Grand Cafe»,  вже  на протязі 19 років докладають максимум зусиль, щоб створити у власному закладі неперевершену атмосферу, здивувати та порадувати рівнян. В «Le Grand Cafe» Ви завжди зможете смачно поїсти, а привітний і доброзичливий персонал зробить Ваш відпочинок по справжньому незабутнім.

 

Подружжя Бруханських розпочинали свою справу з маленького кафе, яке називалося «Ліптон». Потім заклад перейменували на «Липень», ці зміни буди зумовлені двома факторами. Перший - це місце розташування по вулиці 16 липня, а другий - це те, що подружжя та донька народилися в липні. Тому цей місяць і ця назва стали для родини Бруханських визначальними.

Ресторація складається з двох залів: основного і банкетного, а також комфортабельної літньої тераси, що функціонує в теплу пору року. Вишуканий авторський інтер’єр в класичному стилі створює затишну атмосферу закладу.  В оздобленні переважають бордовий, червоний і золотистий кольори, а меблі з натурального дерева та натуральних тканин доповнюють гармонію та вишуканий стиль закладу. 

Ресторан «Le Grand Cafe» пропонує своїм гостям великий вибір кулінарних пропозицій європейської та домашньої кухні. Особливістю є те, що власниця самостійно займається закупками і тому може гарантувати відвідувачам якість та свіжість приготованих страв. Ще однією родзинкою цього закладу є десерти та свіжа випічка власного виробництва . Саме тут смак страв, креативні подачі і концептуальний інтер'єр поєднуються в єдиній гастрономічній концепції та унікальній атмосфері.

 

Найперше, що  приємно вражає відвідувачів ресторану - це гостинність та якісне обслуговування офіціантів та барменів, які зустрічають з посмішкою кожного клієнта. Як зазначають самі власники персонал перевірений часом, більша частина колективу працює в закладі вже більше 10 років. «На протязі майже 19 років персонал вчасно отримує заробітну плату. Ті хто з нами працював в старому кафе, залишалися за нами навіть під час будування нового закладу» - ділиться секретом Ольга Бруханська.

 

 

 

 

 

 

Ресторація «Le Grand Cafe» - це гідне місце для проведення будь-якої урочистої події. Високий рівень обслуговування і незабутні емоції Вам і Вашим гостям гарантовані! Також, в закладі сміливо можна організовувати ділову зустріч або романтичне побачення. Зачаруйте Вашу другу половинку або ділових партнерів ресторацією найвищого класу.

 «Le Grand Cafe» запрошує всіх рівнян та гостей міста провести Новорічну ніч разом! Смачні та вишукані новорічні страви, а також приємна компанія Вам забезпечені!

Забронювати столик і отримати найкращий відпочинок в ресторані  «Le Grand Cafe» можна за телефоном (0362) 46-04-00 

А також, більше інформації шукайте на сайті: http://legrandcafe.com.ua/

Адреса: м. Рівне, вул. 16 Липня, 44

на правах реклами