«Наш головний принцип – це якісне пальне!» - комерційний директор мережі АЗС «ОЛАС» Олег Хомич

Сьогодні в Рівному майже не можливо знайти людину, яка б не чула про мережу АЗС «ОЛАС». За 23 роки на ринку  засновникам ТМ «ОЛАС» вдалося не просто втримати свою компанію на плаву, а ще й розширити та удосконалити якість послуг. Журналісти сайту «ВСЕ» завітали на останню з побудованих у Рівному АЗС «ОЛАС»  по вулиці Кн. Володимира. Тут нас привітно зустрів та відповів на всі наші питання один з засновників ТМ «ОЛАС» Олег Хомич.

 

- «ОЛАС» - це на даний момент лідируюча паливна компанія у Рівному та Рівненській області. Розкажіть з чого починали і звідки така назва?

- На ринку нафтопродуктів назва «ОЛАС» присутня вже 23 роки. Починали ми з торгівлі пальним бензовозами. Перша орендована заправочна станція у нас з’явилася (також до речі пов’язана зі спортом) на Мототреці. Тоді ДОСАФ  здавав в оренду одну АЗС відразу  двом структурам, одною з яких були ми. Саме так почався бізнес по нафтопродуктам 23 роки назад.

Назва з’явилася хаотично, ніхто не перекладав це назад як «сало». Просто при обговоренні прийшли до висновку, що символом нашого краю є щось повітряне, як пташка, і ця пташка повинна крилами обіймати символ. А сам символ повинен бути таким, щоб його можна було прочитати, як прямо, так і в дзеркальному відображенні. Це ніяк не було пов’язано з нашим національним продуктом – салом, це просто милозвучна на наш  погляд назва.

До речі, перша наша організація понад 20 років назад також називалася «ОЛАС».

- Поділіться з нашими читачами, чим Ви керуєтесь у роботі з клієнтами, яких принципів дотримуєтесь?

- Найголовніший наш принцип –  це якісне пальне! Наш принцип дуже простий, ми продаємо якісне заводське пальне, без жодних присадок, по одній з найнижчих цін в регіоні. Наша ціна на 20-30 копійок дорожча за пальне українського виробництва, але на 2 гривні дешевша ніж у лідерів українського ринку. Тому люди обирають ТМ «ОЛАС» за якісне та чисте пальне.

Ми вважаємо що якість повинна мати чесну ціну. І ця ціна є на табло. Наша цінова політика дуже проста, ми не обманюємо споживачів, у нас немає прихованих (знижок) , ми не вкладаємо шалені кошти в загальну українську рекламну компанію , яка коштує мільйони , а потім зі своїх споживачів пробують вернути ці величезні кошти через націнки на пальному. Я вважаю, що бізнес повинен бути чесним по відношенні до своїх покупців.

- Що Ви вважаєте найбільшим досягненням компанії за 23 роки?

- Найбільше досягнення – це те, що компанія працює. Очевидно, що ті речі якими ми займаємося потрібні ринку, потрібні людям. Фактично ми не торгуємо пальним, ми забезпечуємо людям можливість рухатися. Намагаємося, щоб люди, які заїжджають до нас на заправну  станцію, потрапляли комфортні умови. На відміну від інших мереж наша стратегія – це комплекс послуг. Тобто – це шиномонтаж, мийка, супутні товари.

Коли ми починали в місті Рівному на ринку нафтопродуктів було більше 30 компаній, а зараз їх менше десятка, і більшість з них загальноукраїнські, не рівненські.

- Ваша компанія підтримує багато соціальних ініціатив. Розкажіть, будь ласка, що Вас до цього спонукає!

Насправді, всі соціальні ініціативи, що відбуваються за підтримки ТМ «ОЛАС» ми намагаємося не афішувати. Найбільш афішована – це співпраця з «Вересом». Причиною є те, що це трошки інша маркетингова стратегія, яка полягає в тому, що ми місцева мережа і ми підтримуємо місцевий спорт та місцеві ініціативи. Ми можемо виділяти певні матеріальні засоби для того, щоб ініціатива, яка йде на благо тому ринку, де ми працюємо, розвивалася. У нас, наприклад, є програма співфінансування спортивних майданчиків. Ми, разом з батьками, за свої кошти ремонтуємо спортивні майданчики. Насправді, ця програма працює вже більше 10 років, вона не афішується, тому що ініціативні люди знаходять нас самі, а насильно милим не будеш.

- Якщо повернутися до вашої співпраці з «Вересом». Розкажіть Ви взагалі любите футбол?

- Я люблю баскетбол. Якщо говорити про футбол, я,наприклад, не пропускаю Чемпіонати світу. Я відвідую фінали Ліги Європи, там де можна зануритися в атмосферу 50 тисячного стадіону. Саме ця стадіонна атмосфера масового хвилювання та підтримки команди  мені подобається.

Я народився на вулиці Замковій, мій балкон виходив на стадіон, і я навіть пам’ятаю ті часи, коли стадіон був майже повний, до 20 тисяч людей. Чи люблю я футбол? Скажемо так, я люблю мрію. Мрію про те, що спільними зусиллями «Верес» може відродитися.

- Ви дуже активна людина в бізнесі в соціальному житті. Поділіться як Ви відпочиваєте?

- Я люблю свою роботу. Перші 15 років в бізнесі наш робочий день продовжувався по 18-20 годин на добу, але зараз інтенсивність роботи менша. Ми досягли того рівня, коли менше працюючи  маємо більше досягнень, наприклад, в цьому розі наша мережа відкрила 2 нових об’єкти.

- Розкажіть будь ласка детальніше про ці об`єкти!

- Перший об’єкт, той на якому ми знаходимося, це АЗС на Кн. Володимира 109. Це був інвестиційний проект, на нього ми 5 років збирали документи. А в результаті нам вдалося за рік його побудувати і здати в експлуатацію належним чином. Це остання заправка «ОЛАС» в Рівному, вона зроблена в новому корпоративному стилі. Тут присутні всі види нафтопродуктів (бензин 95-Преміум, газ пропан/ бутан). Великі приміщення, операторні, паркова, 2 проїзди для заправки авто газом (для того щоб не було черг).

Другий об’єкт знаходиться у місті Сарни. Ми 8 років оформляли по ньому документи, а отримавши дозвіл за пів року побудували величезний комплекс. Там операторна в 2 рази більша ніж на Кн. Володимира, мийка самообслуговування на шість постів , чотири пости під пилисмоки, газ пропан/бутан. Це справжня сучасна заправка європейського рівня.

- Ось вже на протязі 23 років в цьому бізнесі разом з вами працює команда. Розкажіть за якими принципами ви обираєте команду?

- Партнерство в середині команди було сформоване ще 20 років назад і воно не міняється. Головний принцип, що не змінюється вже більше 20 років – це чесність та прозорість відношень.

- Щоб Ви побажали ВЕРЕСУ ?

- Є побажання людям, які рухають цю ідею. Зараз відбувається геноцид нації, знищуються місця для заняття спортом. І кожен рік цих місць стає все менше.

Потрібно показати, що навіть тоді, коли економіка знаходиться в тяжкому стані, є результативна спільна дія. Поки в нашому місті і взагалі у світі будуть такі ініціативні люди – буде результат.

 

Коментарі

А спортивні майданчики? Як тепер без Хомича?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.