У «Вереса» з’явився новий смачний спонсор

Народний клуб «Верес» сьогодні заручився підтримкою ще одного небайдужого спонсора. На прес-конференції договір співпраці підписали із торговою маркою «Щедрик». Про це повідомляє "ВСЕ про СПОРТ".

  • Важко знайти щось більш споріднене, ніж спорт та здорове харчування. – каже віце-президент НК «Верес» Анна Радько. – Торгова марка «Щедрик» поєднує в собі прогресивний підхід до виробництва. Сьогоднішня угода для нас є дуже цінною. І знайшли собі нового, дуже хорошого друга.

Після цих слів, директор із розвитку ТМ «Щедрик» Марія Рудомська та директор НК "Верес" Євген Донцов поставили свої підписи під документом, що став початком тісної співпраці організацій.

Piccy.info - Free Image Hosting

  • Ми дуже раді долучитися до «Вереса». – каже Марія Рудомська. – Народний клуб створений людьми та для людей. Так само і ми завжди стараємося бути якісними та доступними для рівнян і не тільки. Наша співпраця буде успішною, цікавою і спонукатиме тільки до розвитку. Від себе особисто додам, що спільним проектом ми будемо тільки радувати.

Торгова марка «Щедрик» на українському ринку працює вже більше 20 років. Тож, з таким надійним партнером вихід «Вереса» до Першої ліги стане більш реальним та швидким. 

Piccy.info - Free Image Hosting

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.