Рівненська майстриня Зоя Романова представила розкішні сукні

Українська вишиванка – це не просто одяг, а вбрання, яке має особливу енергетику. Рівненська майстриня Зоя Романова з раннього дитинства створює одяг із автентичними візерунками, неймовірно красивими орнаментами. Тому й недивно, що вона стала законодавицею українського національного стилю у Рівному. Українські мотиви в одязі повертають до традицій наших предків і дають життєву силу. Сьогодні українське – це тренд в усьому світі. 

 

Наприкінці 2015 року Зоя Романова представила нову колекцію суконь, які зачаровують та не залишають байдужими.

 

Довгі шифонові сукні підкреслюють тендітність дівчини. А оголені плечі дадають їй романтизму та вишуканості:

  - Творчість вимагає нових підходів мучить створити нове, неповторне, таке, що ніхто не бачив. І від цього художнику нікуди не дітися. Художник створює нові моделі і віддає їх на суд людський. З трепетом і сумнівом. Нові сукні створені із набивного шовку і шифону. Акцент вишивки тільки на поясах, оздоблених зав’язками з тканини сукні. Я втілила ідею старовинної сукні з бабусиних скринь, може 30-тих, а може 50-тих років. Захоплює гра кольорів на тканині - то переливається жовто-гаряче листя, то прохоплюється сонячний блиск через темну гущавину лісу, - розповідає Зоя Романова.

 

 

 

Білосніжна весільна сукня – символ чистоти та вірності для нареченої. Зоя Романова представила унікальні весільні сукні «Паняночка» із яскравим художнім розписом та мотивом маків. Вони підкреслюють молодість та красу українських дівчат.

- Перша сукня розписана Фещук Оленою. Інша – сукня виконана з парчі, оздоблена ручною вишивкою любим нашим жінкам мотивами польових квітів. Обидві сукні мають подовжений по спинці поділ і створюють образ тендітної панянки.

Також  до Вашої уваги блузки, кабатики із ручною вишивкою. Різноманіття кольорових гам, тематики орнаментів, та аксесуарів просто вражає.

Ви неодмінно знайдете сукню чи блузку на будь-який смак. В кожну модель Зоя Романова вкладає душу, завдяки цьому її речі унікальні, аналогів Ви не знайдете ніде.

У магазині "Вишиванки", що на другому поверсі "Злата Плаза", Ви знайдете ексклюзивні чоловічі та жіночі сорочки, спідниці та неймовірні, вишукані сукні, що заворожують. Кожна жінка почуватиметься елегантно у сукнях від Зої Романової.

на правах реклами