У Рівному презентували концепцію бренду міста

За кошти Європейського Союзу в Рівному хочуть створити бренд міста. Наразі активне обговорення його концепції триває у сесійній залі Рівнеради.

На презентацію концепції майбутнього бренду зібралися депутати міськради. За словами секретаря Рівнеради Олексія Муляренка, бренд міста –  не просто графічне, художнє зображення, а філософія. Тому необхідно особливо уважно підійти до його обговорення.

Розробку бренду Рівного передбачено в рамках реалізації проекту "Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна". Бренд міста має стати інструментом у впровадженні маркетингової стратегії. Нею займається виконавчий комітет Рівненської міської ради, бюро проекту "Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна"

Тим часом міський голова Рівного Володимир Хомко додав, що у майбутньому бюджеті міста будуть закладати кошти на втілення концепції бренду в життя.

А депутат Рівнеради Сергій Паладійчук каже, що концепція бренду міста має чимало родзинок, але треба розробити програму його реалізації, адже працювати є над чим.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.