Депутати Рівнеради вирішують, що робити з бюджетом міста на наступий рік

До 25 грудня багато міст України приймає бюджет за старою бюджетною базою. А вже після прийняття державного бюджету міста мають два тижні на розробку нового бюджету. Так, цьогоріч, швидше за все, бюджет на наступний рік у Рівному прийнятий не буде. Такі побоювання висловили міські депутати.

Тому члени бюджетної комісії вирішують, як бути з цією ситуацією. За словами голови бюджетної комісії Сергія Паладійчука, як показує практика, побажання управлінь місту щодо виділення коштів у 6 разів вищі, ніж передбачені бюджетом. Тому грошей у такій кількості, яку просять, на всіх не вистачить.

У свою чергу, депутат Сергій Васильчук каже, що більшість видатків - це захищені статті бюджету, тому побажання щодо збільшення фінансування можуть коливатися лише на 1-2%.

Окрім того, депутати вважають за необхідне поспілкуватися з начальниками управлінь і керівниками комунальних підприємств щодо їх бачення бюджету. На думку міських обранців, це дозволить хоч частково зрозуміти потреби Рівного, щоб не приймати бюджет за 2 години.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.