Для членів сімей загиблих учасників АТО та трьох військових на Рівненщині вже закупили 21 квартиру

На Рівненщині вже закупили 21 квартиру для членів сімей загиблих учасників АТО та трьох військових, котрі стали інвалідами ІІ групи під час війни на Сході. Ще 5 планують придбати до кінця поточного року.

Це стало можливим завдяки успішним перемовинам голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова з представниками Кабінету Міністрів. Адже квартири закупляються за рахунок цільової субвенції з державного бюджету у сумі понад 12 мільйонів гривень.

Так, житло вже мають три родини загиблих у Здолбунівському районі. На Березнівщині, Гощанщині, Костопільщині та Сарненщині придбали по дві квартири. А в Демидівському та Радивилівському районах закупили по одній. Решта - у Рівному. Також до кінця року планують придбати по одній квартирі в Корецькому та Рівненському районі, дві квартири в Млинівському та одну у Рівному.

«До кінця року ми плануємо придбати ще 5 квартир, - повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков. - Аби родини наших Героїв змогли вселитися у нові помешкання якнайшвидше, фахівці у райдержадміністраціях та департаменті соцзахисту оперативно виконують усю технічну роботу. Обласна виконавча влада робитиме усе від неї залежне, аби сім’ї учасників АТО та самі військові відчували постійну підтримку».

Повідомляє Рівненська ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.