Житловий комплекс "Рівненська Брама" - досконалість в деталях!

Кожен рівнянин помітив, що кількість новобудов у місті останнім часом зросла. Забудовники пропонують житло на любий смак та гаманець. Проте, обрати свій варіант не так легко як здається на перший погляд. Дуже важливо звертати увагу на документацію, репутацію забудовника та його досвід. Окрім таких базових речей не менш важливими є деталі будівництва: якість та сертифікація матеріалів.

 

«Рівненська Брама»  - це надсучасний житловий комплекс європейського зразка. Кожна деталь продумана так, щоб Вам було зручно і комфортно. Сучасний багатоквартирний комплекс проектується і будується за передовими технологіями з дотриманням всіх будівельних та експлуатаційних норм. Всі матеріали, що використовуються під час будівництва, мають відповідні сертифікати якості.

ЖК «Рівненська Брама» є яскравим прикладом вдалого поєднання «Ціна – Якість». Іноді занадто низька ціна викликає у покупців підозру щодо якості будівництва. Але якщо дослідити це питання, то стає зрозумілим, що на цінову політику забудовника впливає багато різних факторів. По-перше – це виробник матеріалів, українські матеріали достойно конкурують з іноземними за якістю, але ціна на них суттєво нижча. По друге – важливою є власна репутація забудовника. Досвідченні та надійні забудовники готові піти назустріч покупцю і скинути ціну. А також при купівлі житла в новобудові варто завжди звертати увагу на деталі: будівельні матеріали, зовнішнє та внутрішнє оздоблення.

Основні характеристики матеріалів та оздоблення ЖК "Рівненська Брама":

 • Монолітно – каркасний будинок;
 • Підлоги – стяжки;
 • Стіни – Штукатурка гіпсова стартова (біла) ;
 • Вхідні двері – якісні броньовані двері;
 • Вікна - (5-камерний профіль, 2-х камерні склопакети). Зовні кольору - сонячний дуб, в середині - білі.
 • Лоджії - засклені;
 • Опалення - індивідуальне в кожній квартирі, двоконтурний котел + радіатори опалення+ тепла підлога (кухня+коридор+с\в);
 • Електропроводка мідна - заведено в квартиру, та розведено до кімнат;
 • Каналізація та водопостачання - пластикове, заведені в квартиру по точкам;
 • Лічильники (електроенергії,водопостачання,газу);
 • Приміщення загального користування: кахель, пофарбовані стіни, освітлення.

При виборі майбутнього житла звертайте увагу на будь-які деталі, які можуть спочатку здатися незначними, але в майбутньому можуть стати перешкодою для комфортного проживання. Будівельна компанія «UKRAINE BUILDING CAPITAL» гарантує якість будівництво ЖК "Ріненська Брама". Всі матеріали, що використовуються на будівництві, сертифіковані, наявні всі паспорти. Якщо ви особисто маєте бажання ознайомитися з документами, Вам обов`язково нададуть таку можливість у Центрі продажу ЖК "Рівненська Брама".

Поєднання сучасних технологій та вишуканого дизайну створить Вам комфортні умови проживання. Від яких просто не можливо відмовитись!!!

Центр продажу квартир ЖК "Ріненська Брама": 
вул.16 липня, 42
тел: (068) 0 777 888; (0362) 46 07 07.

Офіційний сайт ЖК "Рівненська Брама": www.rbrama.com

на правах реклами