Марія Рудомська:"ВЕРЕС повинен виправдати очікування рівнян"

Нещодавно у Народного клубу "ВЕРЕС" з'явився новий Смачний Спонсор - торгова марка "Щедрик". Сьогодні це підприємство є лідером на ринку молочної та плодово-ягідної продукції. Директор з розвитку ТМ "Щедрик" Марія Рудомська тривалий час навчалася у Франції і повернулася у рідне місто, аби розвивати сімейний бізнес. Народний клуб "ВЕРЕС" і ТМ "Щедрик" мають спільну ідею. Яку? Читайте у ексклюзивному інтерв'ю із Марією Рудомською.  

 

 

- Ви, як молодий управлінець щодня стикаєтеся із труднощами? З чого черпаєте мотивацію, сили та натхнення?

- Мотивацію черпаю із результатів своїх дій. Власне труднощі мене і заґартовують, це циклічний процес, бо коли ти бачиш, що справляєшся і знаходиш правильні шляхи вирішення проблем, сили йти далі з'являються самі собою. Я живу по принципам: "не помиляється той, хто нічого не робить" і "дорогу осилит идущий". Надихає мама, засновник і генеральний директор ТОВ ВТП "Агропереробка", мій найкращий друг і приклад у всьому. 

- Що підштовхує Вас розвиватися?

- Безумовно, це наші клієнти і споживачі продукції ТМ "Щедрик". Я люблю живе спілкування, відгуки, зворотній зв'язок. Мені приємна і похвала, і критика в однаковій мірі. Критика, мабуть, цінніша. Бо якщо похвала є логічною, адже ми стараємось для людей, робимо якісний, виключно натуральний і доступний продукт, то критика мотивує ставати кращими, виправляти помилки, вдосконалюватися і постійно рухатися. Ми приймаємо багато дзвінків і листів на нашу сторінку в "Фейсбук", кожну скаргу та пропозицію розглядаємо індивідуально. Такий підхід до кожного клієнта - це наш принцип і це дає позитивний результат! Тільки розвиток, тільки вперед - мій внутрішній настрой з тих пір як я прийшла у сімейний бізнес. "Щедрик" повинен стати всесвітньовідомим брендом і при цьому не зрадити своїм принципам, це моя мета. 

- Які книги та фільми допомагають Вам змінюватися?

- Чесно зізнаюсь, я не читаю модну мотиваційну літературу. Читаю класику, вона розвиває, формує стиль спілкування та культуру мовлення, робить людину грамотною, збагачує лексикон. Погодьтесь, "начитану" людину відразу помічаєш. Крім того, в класиці відображені вічні проблеми людства, які є незмінними по сьогодні. Модні серіали також не дивлюсь, банально не маю часу. А хороше кіно люблю, хоча воно й не стимулює змінюватися, зате допомагає відпочити, відволіктись, подумати про щось абстрактне, що для бізнесмена є дуже корисним і час від часу необхідним. 

- Кого вважаєте своїм вчителем по життю? На кого хотіли б рівнятися?

- Як я вже казала, це однозначно мама - Рудомська Ольга Юхимівна. Геніальна жінка, людина з великої літери, моя гордість, мотивація, приклад, ідеал... Можу говорити про це довго. Бо щиро вважаю, що мені надзвичайно пощастило, адже маю можливість перейняти її безцінний досвід. Без бюджетних грошей створити з нуля такий бізнес, побудувати два заводи, втримати це все впродовж понад 20 років - це просто унікальна історія про чесну працю в нечесних умовах і стабільний розвиток в нестабільній економічній ситуації України. Я щодня спостерігаю за її рішеннями та діями, намагаюсь все аналізувати, запам'ятовувати і вчитись! 

- Як Ви проводите межу між довірою та контролем?

- У нас сімейний бізнес, працюємо разом: батьки, брат і я. Цю межу ми давно стерли, все будуємо на абсолютній довірі і сприйнятті рішень один одного. З повагою ставимося до пропозицій кожного і доходимо до спільних рішень. Що стосується працівників, то ми цінуємо наш колектив, хоч і дуже прискіпливо підходимо до підбору нових кадрів. Будуємо стосунки на правді, відкрито контролюємо, але це нормальний процес, без цього в бізнесі ніяк. 

- Чим для Вас є ТМ "Щедрик"?

- Справою життя моїх батьків і, як результат, справою мого життя. "Щедрик" - це сімейний бізнес, який я дуже люблю. Процитую Конфуція: "Обери собі роботу до душі і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті", це якраз мій випадок. Так, це відповідальність, це тяжка праця щодня, але це і насолода - від успіху, можливостей, крепкого фундаменту і впевненості в завтрашньому дні. 

- Незважаючи на економічну кризу, ТМ "Щедрик" радує новою продукцією, та підприємство постійно розвивається.  Як вдається тримати лідируючі позиції у такий складний для держави час?

- На мою думку, це заслуга засновниці ТМ "Щедрик". Успіх в тому, що попри всі спокуси легкого заробітку, варіанти випускати дешевий хімічний продукт, ми ніколи не зраджували своїм принципам і залишалися вірними філософії бренду. Виключна натуральність - наше кредо. А зараз в Україну прийшла культура споживання біо-продукції, нас цінують, поважають і люблять. Тому ми маємо підґрунтя для постійного розвитку. Ще роль відіграє такий фактор: їжа - це останнє на чому будуть економити, навіть у найскладніші часи. Ви можете відмовити собі у новій парі взуття, але не в молоці, чи в шматку корисного сиру. 

- Що спонукало Вас і Вашу компанію стати Смачним Спонсором НК «ВЕРЕС-Рівне»?

- Правильне, якісне харчування і спорт - поняття нероздільні і тому наше партнерство, на мою думку, є дуже гармонійним і логічним. Ми разом із НК "ВЕРЕС" "за" здоровий та активний спосіб життя, "за" розвиток спорту на Рівненщині і "за" виховання молодого, успішного і щасливого покоління. "ВЕРЕС" - по своїй суті унікальний проект, який однозначно увійде в історію футболу, і наша місія, як успішного рівненського підприємства, підтримати таку гарну справу та соціальну ініціативу. Бо, як вже було сказано неодноразово, "ВЕРЕС" - це більше ніж спорт, це щось глибоке, що в перспективі зробить наш регіон кращим і відомим. 

- Чи є у ТМ «Щедрик» досвід соціальної співпраці?

- Благодійність - завжди була одним із напрямків нашої соціальної діяльності, крім того ми неодноразово брали участь в освітніх заходах, де розповідали про харчову промисловість та особливості нашого виробництва. Але такий масштабний проект підтримуємо вперше і сподіваємось, що в рамках нашої співпраці реалізуємо безліч корисних акцій та цікавих програм. І "Щедрик", і "ВЕРЕС" створені для людей, тому впевнена в доцільності та успіху всього запланованого. 

- Спорт – це не просто мода, а стиль життя, чи поділяєте Ви цю думку?

- Так, я активно займаюсь спортом не один рік і закликаю всіх це робити. Тренування є невід'ємною частиною мого дня, незважаючи на зайнятість. За три роки значно покращився стан здоров'я, підвищилася продуктивність роботи і настрій, заґартувався характер і сила волі - одні плюси. Спорт повинен бути частиною життя сучасної людини, незалежно від віку і можливостей. Це моя позиція і, відповідно, ще одна причина такої щирої підтримки "ВЕРЕСу".

- Чи є Ви фанаткою футболу? За яку команду вболіваєте?

- Я спостерігаю за іграми українських команд і пишаюся нашими останніми успіхами. Хоч і не фанатка футболу, але потихеньку нею стаю! Колись, як мені було 10, ми сім'єю поїхали відпочивати в Іспанію. Були вражені кількістю футбольних полів, культурою виховання любові до спорту серед дітей та молоді і щирою прихильністю каталонців до "Барси". Вони всі там живуть футболом і тому я особливо горда тим, що НК "ВЕРЕС" відновлюють за принципом ФК "Барселони". Ми приречені на успіх і наша велика мрія реальна! За яку команду вболіваю? Що за питання, звісно я за "ВЕРЕС"! І за "Барсу". Але відтепер тільки в такому порядку!

- Як оцінюєте спортивні успіхи Народного клубу «ВЕРЕС»? 

- Думаю, в Україні немає аналогів, коли за такий короткий термін зроблено таку кількість роботи і з успішним результатом. Даю "ВЕРЕСу" високу оцінку, але й пораду - не зупинятися, розвиватися і йти тільки вперед! Народний Клуб взяв на себе велику відповідальність і повинен виправдати очікування рівнян та жителів області. 

- Яким бачите Народний клуб через 2 роки?

- Я знаю, що "ВЕРЕС" досягне всіх запланованих висот. Народний клуб має щиру підтримку громади, талановиту команду менеджерів і маркетологів, лояльність бізнес-партнерів, серйозно підходить до формування команди. Що ще треба для успішного розвитку? Все є. Тому все буде. Удачі нам! 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.