Мер Рівного грубо порушив правила дорожнього руху

Рівняни обурені безвідповідальною манерою їзди міських чиновників. Сьогодні вони зафільмували, як службове авто міського голови Рівного Володимира Хомка грубо порушило правила дорожнього руху. Наразі невідомо хто був за кермом - сам Володимир Хомко чи його водій. 

- Тепер зрозуміло , чому перекривають центр міста для проїзду пересічних водіїв. Для деяких "ПЕРЦІВ" ( машина нашого мера Хомка ) проїзд під будь-який забороняючий знак дозволено.Це на повороті Поповича-Чернишова. Всі водії знають, що там сто років "кирпич" вісить, пише Igor Moroz

 

Тепер зрозуміло , чому перекривають центр міста для проїзду пересічних водіїв. Для деяких "ПЕРЦІВ" ( машина нашого мера Хомка ) проїзд під будь-який забороняючий знак дозволено.Це на повороті Поповича-Чернишова. Всі водії знають, що там сто років "кирпич" вісить.

Опубліковано Igor Moroz 21 грудня 2015 р.

Ключові слова: 

Коментарі

Саме що цікаво, всі бачать те що машина мера Рівного нарушила правила дорожнього руху, а чому ніхто не помічає того, що більше як місяць наших доблесних "гаішників", які повинні ще виконувати свої обов*язки до появи поліції, невидно на дорогах міста, в наслідок чого суттєво збільшилася кількість випадків ДТП з летальними випадками. Чому наша преса цього не бачить, чи типу покии нової поліції немає то можна іздити як кому заманеться?

Так-так! І у Омельченка збиває людей на пішоходних переходах теж ВОДІЙ.

Це більше всього цого зхерівший водій!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.