У Рівному відбудеться хресна хода миру

У середу в Рівному відбудеться хресна хода миру, яка розпочнеться о 10 — й годині. І вирушить від Свято-Воскресенського кафедрального собору у Рівному до Рівненської обласної державної адміністрації, пише "РВ".

Мета заходу, який благословив митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, заклик до української спільноти та органів державної влади дотримуватися законів України та канонів Церкви.

Рівненська єпархія УПЦ закликала на своєму сайті усіх небайдужих православних християн долучитися до хресної ходи.

Ключові слова: 

Коментарі

КАРАУЛ!!! Розколокольники! Кровосіські! Не дають молитись гуньдяєву і рузькому міру!

"Мета заходу, який благословив митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, заклик до української спільноти та органів державної влади дотримуватися законів України та канонів Церкви." Цікаво, а хто входить до цієї спільноти? Логічно - віряни, які також логічно в першу чергу повинні дотримуватися Божих заповідей та засад Божого Слова. Можливо найперше до цього, найголовнішого, потрібно вірян закликати. Чи в церкві достатньо слова батюшки:)))?Канонів якої церкви? Московської? І "розкольники", католики та прихожани інших конфесій? І, уявімо, що вjни всі поxнуть організовувати "хресні" ходи......Чисто політичний захід під егідою влади. Хоча церква відділена від держави, на що дуже люблять посилатися священники. Чого йти до адміністрації. Ходіть навкруг храму скільки завгодно. Маємо те, що маємо.Чому ж тоді дивуватися ситуації в Птичі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.