ВСІ ГОЛОВНІ НОВИНИ РІВНЕНШИНИ

Учора християни традиційно відзначали релігійне свято Водохреща. З ним пов'язують хрещення в річні Йордані Ісуса Христа. Вважається, що вода у цей день набуває неабияких цілющих властивостей. Хтось п'є священну воду, а хтось і весь у неї занурюється і кожного своя мета.

20 січня, 16:56

Вісімнадцять персон із Рівненщини претендують на посади нових касаційних судів у складі Верховного суду України. Серед них доценти, адвокати та судді.

20 січня, 15:07

Сьогодні рівно десять років відтоді коли я вперше занурився в ополонку на Водохреща. Перед тим два роки поспіль відкладаючи цей момент. Організм починав істерично вмикати симптоми простуди і вимикати їх вже надвечір, коли зникала «загроза» побувати Хрещенській воді.

19 січня, 09:54
Юрій Баранов, Здолбунів, податківець-хабарник

У вівторок Апеляційний суд Рівненської області засудив колишнього податківця зі Здолбунова до 5 років ув'язнення. Екс-начальника здолбунівської податкової Юрія Баранова взяли під варту безпосередньо у залі.

18 січня, 17:32
Костянтин Думановський

Сьогодні відбулося чергове судове засідання щодо екс-хірурга Рівненської обласної дитячої лікарні Костянтина Думановсього, якого звинувачують у смерті 5-річного Миколки Антонюка.

18 січня, 15:43

Інтернет-сайт "ВСЕ" повідомляв раніше про стрілянину, яка відбулась у Старому Селі, Рокитнівського району. Тоді на Полісся приїхали молодики, які нібито вирішили «кришувати» незаконний видобуток бурштину у цій місцевості. Внаслідок перестрілки троє були поранені.

18 січня, 14:22

Служба безпеки України заборонила в’їзд в Україну меру польського міста Перемишль Роберту Хомі.

18 січня, 13:13

Неприємності у депутата Рівненської міської ради Олександра Бабата схоже й не збираються  закінчуватись. Здавалось виключення з партії «Батьківщина» і з депутатської фракції у Рівнераді має бути фіналом. Але ж ні...

17 січня, 11:07

Головний тренер рівненського "Вереса" Володимир Мазяр має шанс продовжити кар'єру на Кіпрі. Про це повідомляє інтернет-сайт «24 футбол».

15 січня, 20:59

У Національній поліції України оприлюднили список тих, хто претендує на місце керівника силового відомства замість екс-очільниці Хатії Деканоідзе. Серед більш як шістдесяти кандидатів – двоє, це колишні керівники управління МВС (пізніше Нацполіції) у Рівненській області.

15 січня, 12:15

Сторінки