ВСІ ГОЛОВНІ НОВИНИ РІВНЕНШИНИ

хабар, Михайло Олійник

В Україні ледь не кожен високопосадовець вважає "священним обов'язком" заявити про ботьбу з корупцією. Говорять чиновники на цю тему охоче й багато. Однак усе розмовами і завершується.

27 лютого, 17:11

У Рівному вночі, 25 лютого, згоріло чергове елітне авто: "Mercedes Benz G500 брабус".

26 лютого, 09:41

Рік роботи міської ради проаналізували у Рівному. Так, голова ОДА Олексій Муляренко виявився 100% прогульником. Перший номер “Солідарності” не відвідував засідання комісії.

Мандат може втратити і “свободівець” Дзецько.

24 лютого, 14:45

За задумом, Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою мав готувати молоді кадри для української армії. Це питання стояло гостро ще у 2001 році, коли організовувався навчальний заклад. І тим більше – це не втратило актуальності у нинішній час.

24 лютого, 08:51

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", у приміщенні Рівненської обласної ради у цей момент працівники СБУ у Рівненській області проводять обшук.

23 лютого, 16:02

Сьогодні на сесії Рівненської міської ради активісти, серед яких Віктор Гвоздинський, представили депутатам два ескізні проекти - музейно-виставкового комплексу та молодіжного центру. Їх розробили молоді спеціалісти кафедри архітектури НУВГП.

23 лютого, 10:12

Як повідомляв сайт "ВСЕ", учора працівники генеральної прокуратури та СБУ у Рівненській області організували обшуки у робочому кабінеті та у квартирі прокурора Максима Журавського.

23 лютого, 09:33
Рівне, ОСББ, виділення землі ОСББ, Соборна 418 Рівне

Рівненське об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) із назвою "Сімка" просить у міської ради землю для будівництва. Відповідний проект рішення завтра розглядатимуть на сесії Рівнеради.

22 лютого, 12:03

Рівненська легкоатлетка Ольга Земляк стала обличчям фірми спортивних товарів "Nike" в Україні.

Фото з рекламної фотосесії спортивного бренду "Nike" для жінок Ольга Земляк опублікувала у своєму "Фейсбуці".

22 лютого, 11:14

Про рівненського клоуна «Тяпу», якого в миру більше знають як Тараса Обоїсту, писало багато журналістів, телеканали знімали сюжети, а газети і інтернет-видання публікувалі з ним різні інтерв’ю.

21 лютого, 18:00

Сторінки