У Рівному готуються до проекту фінансування орфанних захворювань

У Рівному готуються до проекту  фінансування орфанних захворювань
0
903
0
У Рівному готуються до проекту  фінансування орфанних захворювань

Рівненщина готова ввійти в пілотний проект щодо реформи екстреної медичної допомоги. Про це заявила заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко під час засідання Регіональної платформи, що провела Асоціація міст України спільно з обласною державною адміністрацією за підтримки проекту “Пульс”.

 

Заступниця голови наголосила, що місто Рівне готове взяти участь у пілотуванні надання медичної допомоги вторинного рівня. А отже, всі орфанні захворювання мають бути профінансовані з державного бюджету. Хворих на орфанні захворювання, майже в кожному районі області, налічується чимало. Наприклад, лише у Костополі таких хворих є 11 і районний бюджет не в змозі профінансувати всі їхні потреби на лікування.

Нагадаємо, що орфанні захворювання це — рідкісні вроджені або набуті захворювання, які характеризуються тяжким, хронічним перебігом, прогресуючим перебігом, супроводжуються формуванням дегенеративних змін в організмі, зниженням якості та скороченням тривалості життя хворих і навіть становлять загрозу для їх життя. 

0
# Рівне # Рівненщина # Світлана Богатирчук-Кривко # орфанні захворювання
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: