У Рівному шматок електроопори на території садочку може впасти на дітей (ФОТО)

У Рівному шматок електроопори на території садочку може впасти на дітей (ФОТО)
0
1384
0
У Рівному шматок електроопори на території садочку може впасти на дітей (ФОТО)

На території садочку ДНЗ №23, який знаходиться поблизу Рівненської обласної ради, висить на електропроводі шматок електроопори, який несе загрозу не лише для дітей, а й усіх, хто проходить через територію майданчику. 

Батьки діток, які відвідують даний заклад - б`ють на сполох, адже ця річ у будь який момент через пориви вітру може впасти, обірвавши за собою електричний провід, який знаходиться прямо над дитячим майданчиком. У разі якщо вчасно дану "конструкцію" не зняти, наслідки можуть бути катастрофічними. 

Наразі, невідомо чому керівництво закладу не замовило автовишку, однак журналісти отримали коментар від Рівнеобленерго:

"Електропостачання дитячого садка № 23 відбувається кабельними мережами. Попри те, що це не мережа "Рівнеобленерго" на місце виїхала оперативно-виїзна бригада, яка відреагувала на матеріал у Вашому виданні. Наші фахівці повідомили про ситуацію диспетчеру "Укртелекому", якому ймовірно і належить ця мережа." - прокоментувала прес секретар Рівнеобленерго Алла Ліхачова.

Як стало відомо у садку проходив ремонт даху і , за словами завідуючої, це трубостійка яку  демонтували підрядники, які і мали її зняти. Проте попри численні звернення цього не зробили після ремонту покрівлі. Територія огороджена мотузкою, з написами про те, що там ходити небезпечно. Наскільки це знижує ймовірність падіння, наразі невідомо. Однак, сайт "ВСЕ" і надалі контролюватиме дану ситуацію.
 

0
# Рівне # садочок # електропровід
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: