Як зекономити на опаленні в Рівному, розкажуть і покажуть на семінарі

Як зекономити на опаленні в Рівному,  розкажуть і покажуть на семінарі
0
263
0
Як зекономити на опаленні в Рівному,  розкажуть і покажуть на семінарі

Семінар під назвою "Потенціал економії будинку: тепловізійне та енергетичне обстеження", для мешканців багатоквартирних будинків та голів ОСББ, який організований об’єднанням громадських організацій "Рада реформ Рівного", реалізовується в рамках проекту "Залучення громади Рівного до впровадження реформ".

Під час семінару експерт з енергоефективності громадської організації "Екоклуб" Дмитро Сакалюк розкаже про таке:

 - Тепловізійну зйомку - сучасний метод контролю теплових втрат будівлі.

Тепловізор - це прилад, який дозволяє отримати видиме зображення об’єктів, що випромінюють тепло (інфрачервоне випромінення). Принцип їх дії базується на температурній різниці між фоном та вимірюваним об’єктом і перетворенням отриманої інформації в зображення. На екрані тепловізора все, що холодне – забарвлено в синій колір, а те, що тепле – в жовто-червоний. Це простий та ефективний метод визначення тепловтрат. Найбільш точні дані отримують при проведенні процедури в холодні місяці осені, весни та взимку.

-  Енергетичний аудит,  як спосіб отримання конкретних рекомендацій для зниження енергоспоживання.

Енергетичний аудит – це обстеження квартири, котеджу чи багатоквартирного будинку для виявлення шляхів економії енергоресурсів (газу, електроенергії, води тощо). Це безпосередньо пов'язано з нашими витратами. Проведення енергоаудиту допомагає прийняти рішення для підвищення умов комфортного перебування вдома.

 - Особливості проведення енергоаудиту багатоквартирних будинків.

Основна мета аудиту багатоквартирного будинку - отримати інформацію про його стан і визначити у що об’єднанню краще інвестувати гроші. Ретельне енергетичне обстеження є необхідним першим кроком, адже дозволяє співвласникам уникнути багатьох помилок і раціонально інвестувати кошти в енергоефективні заходи, які пізніше допоможуть суттєво економити.

Семінар відбудеться 13 листопада о 16.00 в Інформаційно-освітньому просторі «Інфохаб» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а)

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Наталія Холодова,ГО "Екоклуб"

тел.: 0362 26 78 91

e-mail: natalia@ecoclubrivne.org

0
Афіша # Рівне # Громадські організації # семінар # енергозбереження
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: