Нова політика: Кандидат від Зеленського впевнено завойовує симпатії виборців на півночі Рівненщини

Нова політика: Кандидат від Зеленського впевнено завойовує симпатії виборців на півночі Рівненщини
0
565
0
  • Нова політика: Кандидат від Зеленського впевнено завойовує симпатії виборців на півночі Рівненщини
  • Нова політика: Кандидат від Зеленського впевнено завойовує симпатії виборців на півночі Рівненщини

Кандидат від партії "Слуга Народу" по 155 –виборчому окрузі Володимир Рашовський показує на власному прикладі у містах та селах, що таке новий рівень сучасної публічної політики.

Він щодня їздить по виборчому окрузі, а це: місто Вараш, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський райони. Презентує свою передвиборчу програму та власне програму партії чинного Президента Володимира Зеленського.  

Володимир Рашовський відвідує реабілітаційні центри для особливих діток, лікарні й просто відкрито спілкується з людьми, особливу увагу приділяє молодому поколінню. Разом обговорює проблеми та шляхи їх вирішення.

«Молодь потребує уваги. В рідній Дубровиці поспілкувався з крутими хлопцями. Був вражений. Вони розповіли, що їм дуже потрібен скейт парк. Адже, хобі це полюбляють усі. Втім нормально тренуватись немає місця. Стара влада береться лише за проекти на яких можна нажитись. Однак, ми змінимо цю систему на реальні пріорітети. І ці хлопці мені допоможуть.»

Головною умовою партії "Слуги Народу" є - чесна політика. Володимир Рашовський активно підтримує таку позицію. Доказом цього є його підпис під текстом Меморандуму про проведення чесних виборів.

"Це не звичайний документ. Своїм підписом я зобов‘язався бути достойним депутатом. Ми команда Володимира Зеленського підписуємо меморандум, в якому чітко визначені правила і робота народного депутата. І нічого здавалося б нового не написано, та чи нинішні депутати виконували сумлінно ці усі пункти? Наша команда як одне ціле змінить цю систему і гарантує високу продуктивність оновленого парламенту".- розповів Володимир Рашовський. 

Днями у Рівному відбулась зустріч представників ТОП - 100 списку "Слуга народу" та експертів у різних галузях з депутатами від Рівненщини, громадськістю та підприємцями. В рамках круглого столу Володимир Рашовський з колегами обговорив важливість проведення вільного від роботи у Парламенті часу на округах, нагальні реформи для розвитку місцевого самоврядування, економіки та малого й середнього бізнесу.

"Разом з колегами - партійцями обговорили питання які стануть першочерговими для вирішення у парламенті. Зі свого боку озвучив ключові законопроекти, що подаватиму задля забезпечення розвитку мого регіону. Бо лише спільною роботою на чолі з діючим президентом Володимиром Зеленським, ми швидко зрушимо систему" - підкреслив кандидат у депутати. 

Про ефективність роботи Володимира Рашовського на своєму виборчому окрузі свідчить висока довіра громадськості. Щодня до нього звертаються люди, діляться наболілим, розповідають про проблеми та турботи, говорять про сьогодення й майбутнє та просто пишуть слова підтримки на сторіках у соціальних мережах.

Політична агітація 

 

 

 

0
Політика # Рівне # Рівненщина
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
49
У Рівному виборець відмовився голосувати за «списочників» та віддавати бюлетень
0
Читати далі
71
В день голосування на кількох виборчих дільницях двічі зникало світло
0
Читати далі
142
На Рівненщині під потягом «Ковель-Одеса» загинула жінка
0
Читати далі
83
На Рівненщині в день виборів відкрили два кримінальних провадження
0
Читати далі
70
Важкоатлетка з Рівненщини втсановила 5 рекордів України (ФОТО)
Завершився чемпіонат України з важкої атлетики який проходив в м.Городок з 14 по 19 липня 2019 року.
0
Читати далі
117
То порушив чи не порушив закон у день виборів кандидат у нардепи?
0
Читати далі
93
У Рівному арештували іноземця, який викрав понад 200 тисяч гривень із авто (ВІДЕО)
0
Читати далі
373
У Рівному за кандидата від "Свободи" продовжують агітувати навіть у "день тиші"
0
Читати далі
1010
У Рівному кандидат в нардепи продовжує агітувати в "День тиші"
0
Читати далі