Міжнародний аеропорт «Рівне» закрив єдиний рейс

Міжнародний аеропорт «Рівне» закрив єдиний рейс
0
3554
0
  • Міжнародний аеропорт «Рівне» закрив єдиний рейс
  • Міжнародний аеропорт «Рівне» закрив єдиний рейс
  • Міжнародний аеропорт «Рівне» закрив єдиний рейс
  • Міжнародний аеропорт «Рівне» закрив єдиний рейс

Про закриття єдиного рейсу «Рівне – Шарм-ель-Шейх», який виконувався з 23 березня, повідомили у міжнародному аеропорту «Рівне».  Авіакомпанія «Bukovyna Airlines» (Чернівці) спільно з туристичним оператором «Join Up» закрили рейс ще 30 жовтня. Всього за цей час було здійснено 64 рейси, обслужений 11 031 пасажир, з них близько 40% з Білорусі. До слова, саме цей рейс був єдиним у 2019 році.

Журналістам Суспільного вдалось поспілкуватись поспілкувалось із директором аеропорту Ігорем Насинюком. Він розповів про діяльність аеропорту у поточному році:

– Скільки пасажирів за цих сім місяців полетіло з Рівного?

– 11031 пасажир. За останніх 10 років це – рекорд, максимум у нас було 10 тисяч з періоду відновлення польотів у 2016-му. У цьому сезоні близько 40% пасажирів були із сусідньої Білорусі.

– Чи означає закінчення літньої програми, що робота аеропорту зупиняється?

– На даний час ідуть у нас перемовини із туроператорами, також із авіакомпаніями різними. І я знаю, що туроператор «Join up» може на святкові дні, якщо буде погода – то може будуть робити ще рейси. Це залежить від авіакомпаній. Відкрилось представництво «Join up» в Рівному, я був на відкритті тому. Там обумовили таке питання, що програма літнього сезону, починаючи з квітня місяця, буде продовжена і не тільки на Єгипет, а і в Туреччину, а Єгипет може бути у два міста.

– У попередні роки були зриви рейсів. Чи було це у 2019-му?

– На щастя, не було, за що дякуємо компаніям «Join Up» та «Bukovyna Airlines». У інших аеропортах були моменти, наш це минуло. Завжди було повне завантаження.

– Чи протримає себе аеропорт у міжсезоння?

– Ми чекаємо від влади допомоги, ми є у власності громади, тої самої обласної ради і адміністрації. Програма є затверджена обласною радою, ми сподіваємось, що вона буде фінансуватись і не буде «біготні». Минулого разу нам дали кошти і по січень ми закрили. А до травня місяця ми самі на себе заробили, навіть одним рейсом і чартерною програмою. Зараз не зайвою допомога була б допомога покрити ті єдині соціальні внески на зарплатню. Це два з лишком мільйона боргу по зарплатні. У нас в штаті 82 чоловіка, левова частка – охорона, це ж 167 гектарів землі.

– Декілька останніх років йдеться мова про те, що туристи з Рівного можуть літати й на літаках класу «Боїнг». Але поки це були тільки розмови. Чи може це статись у 2020-му?

– Технологічно у мене всі процедури описані, документально я «Боїнг» можу приймати. Але в мене немає техніки, про яку я говорю на всіх нарадах, аби власник забезпечив своє підприємство комунальне на закупівлю техніки. Ви повинні розуміти, що обслуговувати «Боїнги» – це не нашою українською технікою і не радянською тих часів, це треба зовсім інша техніка.

Читайте також: Волонтер подарував морській авіації ЗСУ рівненський літак

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
468
«Жень, послухайте мене»: Зеленський особисто зателефонував главі «Укрексімбанку» (ВІДЕО)
0
Читати далі
1778
Covid-19 на Рівненщині: головне станом на 3 червня
0
Читати далі
4096
У Рівному планують відновити ще п’ять маршрутів⠀
1
Читати далі
269
Кабмін підтримав нарахування е-пенсії та введення електронної трудової книжки
0
Читати далі
1838
На Рівненщині чоловік всадив ножа дружині в живіт
1
Читати далі
6072
В сорока місцях Рівненщини встановлять камери фотофіксації порушень (СПИСОК)
0
Читати далі
109
У Рівному офіційно завершилась Аматорська баскетбольна ліга
0
Читати далі
2592
З 5 червня в Україні повноцінно запрацюють кафе, будуть відновлені польоти та служби в храмах
0
Читати далі
1186
Рівняни збирають допомогу 18-річній Ані Ковальчук, у дівчини виявили хворобу Ходжкіна
0
Читати далі