Соратник Тарути розповів рівнянам про "Лінію компромісу"

Соратник Тарути розповів рівнянам про
0
800
0
  • Соратник Тарути розповів рівнянам про "Лінію компромісу"
  • Соратник Тарути розповів рівнянам про "Лінію компромісу"
  • Соратник Тарути розповів рівнянам про "Лінію компромісу"

Вчора, 28 червня до Дня Конституції в Рівному політична партія "Основа" на майдані Незалежності презентувала "Програму стрімкого розвитку". Агітаційна компанія під назвою "Лінія компромісу" стартувала о 12.00.

Соратник відомого бізнесмена та народного депутата Сергія Тарути Валентин Кирилюк привітав рівнян зі святом та розповів, що таке "Лінія компромісу":

Я хотів би привітати всіх громадян нашої області з Днем Конституції. Це знаменний день у житті нашої держави! Всім щастя, здоров’я, Божого благословіння та правдивих шляхів. Партія "Основа" проводить акцію до Дня Конституції - "Основа" для людей" та "Лінія компромісу". "Основа для людей" – ми завжди відкриті та хочемо бачити людей у прихильниках нашої партії. "Лінія компромісу" – ми розуміємо, яка ситуація склалась в державі, що немає спільної думки та спільних рухів між вітками влади. Ми бажаємо знайти компроміс, щоб наша держава стала парламентською. Коли зміни будуть на рівні парламенту, то буде рух вперед, і відповідно до нашої програми «Стрімкого розвитку» думаю, ми будемо мати найкращі результати.

Варто зазначити, партія "Основа" має на меті швидкий ріст економіки завдяки створенню двох мільйонів робочих місць. Саме тому до партії запрошують всіх активних рівнян, що зацікавленні в стрімкому розвитку України. 

 

 

 

 

 

 

На правах реклами

0
Політика # Валентин Кирилюк # основа
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
218
Сьогодні визначили найсильніших захисників Рівного (ФОТО)
Сьогодні з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України в Рівному серед силових структур області пройшли змагання "Найсильніший захисник. Рівне 2019".
0
Читати далі
98
Рівняни не піднялись на п'єдестал Чемпіонату України
З 13 по 16 серпня 2019 року на базі навчально-відновлювального центру Українського товариства глухих «Пуща Водиця» м. Київ, відбувся чемпіонат України з волейболу пляжного U21 (чоловіки) серед спортсменів з вадами слуху.
0
Читати далі
135
Юні рівненські вересівці перемогли на турнірі пам`яті тренера Юрія Шморгуна
У Рiвному завершився 17-й турнip пам`ятi тренера Юрiя Володимировича Шморгуна (юнаки 2006-2007 р.н.), організований за сприяння Рівненської обласної федерації футболу. Серед шести юнацьких команд Рівненщини (ДЮСШ "Верес" U-12, U-13, КОЛІФКіС, БЛІСП, ХФК "
0
Читати далі
142
У Здолбунові невідомі відбили голову Герою Радянського Союзу (ФОТО)
0
Читати далі
83
Микола Шустов: "Вірю, що Україна розвиватиметься!"
0
Читати далі
86
Валентин Кирилюк: "З Днем Незалежності України"
0
Читати далі
99
Роман Курис: "Розбудовуємо країну своїми добрими вчинками та наполегливою працею"
0
Читати далі
78
Віталій Сухович: "Хай з кожним днем Україна все більше розквітає та развивається!"
0
Читати далі
3203
Заступнику голови ОДА не погодили декретну відпустку?
0
Читати далі