0
1081
0

Рівненська активіста і підприємець, член Рівненського виконкому Ніна Скиба розповіла історія, як вона допомагала старенькому дідусесі:

-Заходжу в супермаркет купити цукру для вишневого варення. Стою, нагрібаю своє щастя лопаткою, а неподалік від мене зупиняється старенький дідусь і розгублено водить очима по цінникам. Пережив війну, голод, червонопику орду, а от сучасні технології заганяють його в глухий кут... Зупинився біля прилавка і заглядає усім в очі, зніяковівши перебирає потрісканими пальчиками ключі від камери схову, а люди байдуже обходять його стороною, ніби він невидимка. Бачу, що діла не буде, підхожу... Виявляється він не знає як то тепер зважити оту ячміну крупу, заглянула, а в ній купа лушпиння, я трохи напружилась, думаю, ну блін, невже для себе?! На щастя ні, для індичка у селі.)) Набрали два великих пакета, забрала крупу, цукор і діда прихопила, бо каси його теж в ступор вганяють)) А коли запропонувала додому завезти, він зупинивсь і як мале дитя, щирими такими і здивованими очима десь хвилину на мене дививсь, а потім "якщо Вам по дорозі..." Звичайно ж по дорозі!!!)) Поїхали))
Дідусь, Микола Михайлович, виявився дуже цікавим співрозмовником і навіть в свої вжееее за вісімдесят, зберіг гострий розум. Каже "де Ви така взялась? Я останнім часом думав, що українці стали злі і черстві.. Хоча ні, то не українці, то хохли, а Українці виявляється ще є на нашій землі..." Особливо дідуся допекли перевізники, які відмовляються возити його до села по пільгам. Каже, деруть в три шкури, а їздити мусить... Я вмовкла, мені дико і соромно за нас усіх...
Він сам з-під Почаєва, доля трагічно забрала обох синів, а два роки тому й дружину. Тепер приходиться господарювати самому... Запрошував на абрикоси.
Залишила свій номер, попрощалась й поїхала.
Ніяк він мені з голови все не йде... Той світлий і щирий погляд...
Чому ми стали хохлами? Не Українцями, а байдужими хохлами?

0
Політика # Ніна Скиба
150
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
83
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.