Як отримати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

Як отримати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі
0
11495
0
Як отримати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

 

З січня 2020 року розпочнеться новий етап подання декларації державними службовцями згідно із Законом «Про запобігання корупції». Крім звичних відомостей, у декларації з'явилась нова вимога – вказувати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР), який створюється під час оформлення біометричних документів.

Для отримання унікального номера запису в реєстрі (УНЗР) необхідно звернутись до Міграційної служби для оформлення біометричних документів - паспорта громадянина України у вигляді ID-картки або закордонного паспорта.

У разі якщо інформація про особу вноситься до Реєстру вперше, проводиться ідентифікація особи, після завершення якої автоматично формується унікальний номер запису в Реєстрі та фіксуються час, дата та відомості про особу, яка оформила заяву-анкету (в електронній формі). Унікальний номер запису в Реєстрі є незмінним. 

На ID-картці УНЗР знаходиться внизу з правої сторони та складається з послідовності восьми та п'яти цифр. Перші 8 цифр – це дата народження у форматі «рік народження, місяць і дата». Далі йде чотиризначний код від 0001 до 9999 (для чоловіків код непарний і розпочинається з цифр – 0001, для жінок - парний - 0002). Остання цифра контрольна та унікальна. Для її обчислення використовується метод розрахунку контрольних цифр у машинозчитуваній зоні паспортів за спеціальною формулою.

Управління ДМС у Рівненській області нагадує, що термін оформлення ID-картки становить від 10 робочих днів (терміновий) до 20 робочих днів. Його вартість становить 471 гривень і 345 гривень відповідно до термінів оформлення. Дітям від 14 років, які оформлюють паспорт громадянина України, вперше – безкоштовно.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
964
Вибори-2020 в Білорусі: з'явилися результати екзит-полу
2
Читати далі
958
Де в Україні не буде послаблений карантин
0
Читати далі
410
Завтра рівнянам тричі за день вимкнуть світло (ГРАФІК)
0
Читати далі
273
ЦВК затвердила основні дати та терміни проведення місцевих виборів
0
Читати далі
253
На Рівненщині +44 хворих коронавірусом
0
Читати далі
221
В Україні 1199 нових хворих коронавірусом
0
Читати далі
3078
Обережно, сказ: на частині вулиць Рівного оголошено карантин
0
Читати далі
816
Євросоюз оновив список країн, для яких відкриті кордони: чи увійшла туди Україна
0
Читати далі
491
В Україні можуть знову посилити карантин, – Степанов
0
Читати далі