Як записатися в чергу на вакцинацію онлайн

Як записатися в чергу на вакцинацію онлайн
0
Як записатися в чергу на вакцинацію онлайн

Мінцифра готує інструмент, що забезпечить процес запису до листа очікування на вакцинацію від COVID-19 через застосунок та портал Дія. Мінцифра розробила технічну частину надання послуги.

Про це розповів Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі Громадського радіо.

«
Ми спільно з МОЗ запускаємо послугу запису до листа очікування вакцинації в Дії, яка запрацює вже наступного тижня. Мінцифра дбає про особисту безпеку кожного українця. Ми робимо усе для мінімізації контакту між людьми, щоб українці не стояли у чергах, не збирали зайві папірці для отримання державних послуг. Особливо, якщо це стосується такого важливого питання, як вакцинація», – зазначив Михайло Федоров.

Кожен охочий матиме змогу з наступного тижня записатися до списку очікування на вакцинацію від COVID-19. Зробити це можна буде в застосунку чи на порталі Дія. Також можна записатися через національний контакт-центр МОЗ: 0 800 60 20 19.

Мінцифра вже проводить внутрішнє альфа-тестування послуги в Дії. Українцям, які будуть в електронній черзі, запропонують записатись до пункту щеплення, обравши конкретну дату та час візиту. Відповідно до етапу, який визначено Дорожньою картою з вакцинації. Окрім послуги, у Дії також будуть доступні відповіді на поширені запитання українців.

Така організація процесу дозволить мінімізувати контакти та черги, допоможе чітко бачити детальнішу картину системи записів. Це дозволить Міністерству охорони здоров’я розробити логістичний план та зрозуміти реальний попит на вакцину. Крім того, реєстрація через Дію матиме значний антикорупційний ефект для країни.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Рівному розшукали підлітків, які розписали лайкою майданчик на Гідропарку
0
Читати далі
На Рівненщині двоє лікарів оформляли інвалідність за 2500 тисячі доларів
0
Читати далі
На Рівненщині на водоймі загинув 2- річний хлопчик
0
Читати далі
Біля навчальних закладів хочуть заборонити продавати фастфуд
0
Читати далі
На Рівненщині у ДТП за участю трьох автомобілів травмувалися четверо людей
0
Читати далі
На залізничних коліях Рівненщини за перше півріччя загинуло 13 людей
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть ділків, які налагодили механізм підпільної торгівлі зброєю
0
Читати далі
На Рівненщині посилили перевірки пасажирських перевізників через зростання кількості ДТП
0
Читати далі
Більш як 40 людей загинули внаслідок ДТП на Рівненщині за шість місяців 2026 року — поліція
0
Читати далі