"АМР-Баскет" став чемпіоном XV Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини [+ВІДЕО]

0

Команда "АМР-Баскет" стала переможцем п’ятнадцятого чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини. Володарі золотих медалей увесь сезон пройшли без поразок і у фінальному матчі обіграли БК "Сарни" з рахунком 67:62.

Чемпіон цьогорічної Аматорської баскетбольної ліги визначився, фактично в останній чверті фінального матчу. Протягом гри команди не відпускали один одного далеко в рахунку, і після третьої десятихвилинки БК "Сарни" ще перемагав 46:40, але заключну чверть краще провели "АМР-Баскет".

Не менш напруженим видався поєдинок за третє місце. Минулорічний чемпіон Балтік Хаус вважався фаворитом, але на останніх секундах гри їх суперник Лавіс відіграв більш вдало, здобувши мінімальну перемогу 81:79 та бронзові нагороди змагань.

Загалом у п’ятнадцятому Чемпіонаті Аматорської баскетбольної ліги брали участь 7 команд, які спершу грали регулярний сезон кожен з кожним у два кола, а потім стадію плей-офф. За підсумками змагань кращим бомбардиром став Сергій Заєць з БК "Сарни", його партнеру по команді Мірабу Тодуа не було рівних на позиції центрового. Степан Чорнолоз із "Лавіса" визнаний кращим захисником, а Андрій Артимович з "Балтік Хаус" – кращий нападаючий. А Сергій Роман з "АМР-Баскет" визнаний МВП фінального матчу.

Фіналісти п’ятнадцятого чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги АМР Баскет та БК "Сарни" отримали право представляти групу центр у фіналі чотирьох Чемпіонату області з баскетболу. Місце проведення цих ігор, а також претенденти на звання кращої аматорської баскетбольної команди Рівненщини стануть відомі найближчим часом, після відбіркових ігор в інших групах.

0
Спорт # АБЛ # Рівненщина Острог # 2018 # Аматорська баскетбольна ліга
Шахові надії змагалися в Рівному (ФОТО)
В шаховому клубі ДЮСШ № 1 м. Рівне відбулися змагання серед юнаків та дівчат “Шахові надії - 2018”.
0
1723
Дівчата БК "Рівне" здобули першу перемогу на турнірі у Львові (ФОТО)
Жіноча команда БК "Рівне" у другий ігровий день передсезонного турніру у Львові обіграла господарок змагань, майбутніх суперниць рівнянок по жіночій Суперлізі, СБК "ЛЬВІВ" з рахунком 60:52.
0
1333
Склади команд на спідвейний "Приз закриття сезону" 23 вересня
Після двотижневих перетрубацій збірні клубів кожної із країн визначилися зі складами своїх команд. До старту міжнародного турніру на "Приз Закриття Сезону" у Рівному лишилося трохи більше доби.
0
1905
У Рівному стартував Міжнародний гандбольний турнір (ФОТО)
Вчора, 07 вересня у Рівному розпочався міжнародний турнір з гандболу "Кубок Полісся" серед дівчат 2003 року народження.