Антимонопольний комітет перевірить зловживання ще одного рівненського підприємства

Антимонопольний комітет перевірить зловживання ще одного рівненського підприємства
0
670
2
Антимонопольний комітет перевірить зловживання ще одного рівненського підприємства

Завтра антимонопольний комітет України розгляне справу, щодо можливих зловживань підприємствами на ринку первинної реалізації мінеральних азотних добрив. В переліку є "Рівнеазот".

1 серпня 2019 року Антимонопольним комітетом України планується розглянути справу щодо зловживання монопольним(домінуючим) становищем ПАТ «Азот», ПрАТ «Сєвєродонецьке обєднання Азот», ПрАТ «Рівнеазот», ТОВ «НФ Трейдінг Україна» (далі – Група ) на ринку первинної реалізації мінеральних азотних добрив.

Розслідуванням АМКУ встановлено, що учасники Групи, займаючи монопольне становище на ринку у 2014-2017 роках, зловживалиним, вдаючися до таких дій:

1. Внутрішньогруповийперепродажприродного газу, що міг призвести до завищення ціни реалізації добрив споживачам у 2014 – 2015 роках;
Зупинкавиробництва добрив заводами ПАТ «Азот», ПрАТ «Сєвєродонецьке обєднання Азот», ПрАТ «Рівнеазот» у березні2017 року, хоча ТОВ «НФ Трейдінг Україна» отримало передоплату за них. Також Групою протягом 4 місяців не вчинено дій для відновлення виробництва та забезпечення добривами аграріїв в період весняно-польових робіт.
За вказані порушення Законом України «Про захист економічної конкуренції» передбачено застосування відповідних санкцій, - повідомляє "За чесний тендер" з посиланням на АМКУ.

Нагадаємо, нещодавно Антимонопольний комітет оштрафував рівненську фірму "Фіалка" і заборонив брати участь у тендерах. Це підприємство, що активно перемагало у тендерах і займалось будівництвами за бюджетний кошт на Рівненщині.

 

2
Гроші
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: