Рівненський авторемзавод відновить свою роботу

Рівненський авторемзавод відновить свою роботу
0
198
0
  • Рівненський авторемзавод відновить свою роботу
  • Рівненський авторемзавод відновить свою роботу
  • Рівненський авторемзавод відновить свою роботу
  • Рівненський авторемзавод відновить свою роботу
  • Рівненський авторемзавод відновить свою роботу

Новим клієнтом збиткового підприємства стане Головне управління ДСНС України у Рівненській області.

Про це домовились голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та керівник обласного ГУ ДСНС Сергій Крук під час робочої поїздки до ДП «Рівненський авторемзавод».

За словами Віталія Коваля, сьогодні мільйонні борги – це проблема не одного підприємства чи заводу нашого регіону, особливо в частині невиплати заробітної плати або неповної завантаженості виробничих потужностей.

«Основне завдання сьогодні – знайти внутрішні резерви області. У ситуації з авторемзаводом ми підключимо різні територіальні підрозділи, Держлісгосп, ДСНС, облавтодор тощо, аби відновити взаємозв’язки між ними і завантажити підприємство роботою. Адже дотувати такі підприємства безперспективно. Наше завдання, аби кожне збиткове підприємство області вийшло на самоокупність і приносило доходи. Неважливо, державне воно чи комунальне. Будь-яка форма господарювання на Рівненщині має бути прибутковою», - наголосив Віталій Коваль.

У свою чергу керівник ДП «Рівненський авторемзавод» Сергій Лизін зауважив, що підприємство готове проводити капітальний та поточний ремонт великогабаритних автомобілів ЗІЛ, ГАЗ, КрАЗ, Урал тощо. Відтак, вже невдовзі новими клієнтами авторемзаводу стануть пожежні автомобілі.

За словами начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області Сергія Крука, рівненські рятувальники завантажуватимуть авторемзавод капітальним ремонтом пожежних автомобілів, які передаються місцевим пожежним командам на область.

«Стабільні замовлення та планомірна завантаженість роботою допоможе Рівненському авторемзаводу вийти з багатомільйонних боргів та стати самоокупним. Сьогодні це наше пріоритетне завдання», - підсумував Віталій Коваль.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
7
Чотири «тіньові» АЗС викрили у Рівному: дві з яких – повторно (ФОТО)
0
Читати далі
36
Рівненську атомку перевірятиме Паризький центр
НАЕК «Енергоатом» приєднається до Паризького центру Всесвітньої асоціації організацій, які експлуатують АЕС (ВАО АЕС) за програмою Партнерські перевірки, яка є однією із найважливіших програм Асоціації.
0
Читати далі
57
Здолбунівська важкоатлетка здобула срібло Чемпіонату Європи
Марія Тимощук виборола срібну нагороду Чемпіонату Європи з важкої атлетики, який проходив у Румунії.
0
Читати далі
54
Двадцять шкіл Рівненського району тепер мають нові вбиральні
У навчальних закладах Рівненського району завершили облаштування внутрішніх вбиралень. Будматеріали закупляли коштами району, а самі роботи проводили власними силами. Як зазначає начальник відділу освіти Рівненської райдержадміністрації Олександр Набочук,
0
Читати далі
615
«А прокурор то – не той»: нардеп помилково включив рівненського «бурштинового» прокурора до складу антикорупційної атестаційної комісії (ФОТО)
0
Читати далі
639
На Рівненщині ДТП з постраждалими (ФОТО)
0
Читати далі
392
У Рівному конфлікт на дорозі закінчився стріляниною (ФОТО)
0
Читати далі
67
Іноземцям показали всі тонкощі роботи у Міграційній службі (ФОТО)
0
Читати далі
613
У центрі Рівного вкладають новий асфальт (ФОТО)
0
Читати далі