Батьки можуть самі обирати форми навчання для дітей

Батьки можуть самі обирати форми навчання для дітей
0
Батьки можуть самі обирати форми навчання для дітей

Згідно з рішенням Уряду, навчання в Україні з 1 вересня проходить у класичній формі, окрім «червоних зон» – там навчання відбуватиметься дистанційно.

Втім, відтепер батьки можуть самостійно обрати форму навчання для дітей.


На даний момент доступні традиційна, дистанційна, екстернат або домашня форми навчання. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Аби перейти на ту чи іншу форму навчання, необхідно написати відповідну заяву на ім’я директора школи. Після цього директор готує відповідний наказ і учню на електронну пошту приходить план навчання на 2 місяці. Після цього учень приходить до школи або ж дистанційно здає всі тести та контрольні роботи.

Повернути учня до денної форми навчання можна, якщо батьки самі цього захочуть або ж якщо оцінки дитини за підсумками тестів виявляться незадовільними. Тоді школа стане на захист учня.

Також Денис Шмигаль додав, що в Україні продовжуватимуть транслюватися телевізійні уроки, щоб діти у сільській місцевості могли здобувати знання і пройти навчання дистанційно.

Окремо Прем’єр-міністр підкреслив, що з державного бюджету регіонам виділяється освітня субвенція, з якої місцеві органи влади можуть здійснювати закупівлю засобів індивідуального захисту, антисептиків тощо.

– Якщо таких коштів не вистачатиме, Кабмін готовий виділити їх додатково або зробити перерозподіл за заявою відповідних власників таких навчальних закладів. Власниками закладів є місцеві органи самоврядування і вони мали забезпечити їх усім необхідним. Ми це контролюємо. Відповідні комісії виїжджали в школи протягом двох попередніх тижнів і контролюватимуть ситуацію надалі, – сказав Денис Шмигаль.

За словами Глави Уряду, вищі навчальні заклади працюватимуть так само, як середні та дошкільні. Однак якщо ВНЗ перебуватимуть у «помаранчевій зоні», буде заборонено навчання в групах понад 20 осіб.

Читайте також: Понад тисяча дітей Рівненщини сьогодні підуть у нові школи та дитсадки

Читайте також: Президент України доручив Віталію Ковалю балотуватися в мери Рівного

Читайте також: 1 вересня в частині Рівного вимкнуть світло

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Рівному чоловік вкрав авто, щоб покататися
0
Читати далі
У Рівному водій фургона випадково збив дитину
0
Читати далі
У Рівному судитимуть ворожу агентку, яка готувала прорив російських ДРГ у напрямку Сум
0
Читати далі
Зеленський готовий зустрітись з Трампом 27 листопада, щоб завершити угоду 
0
Читати далі
Поліцейські встановлюють особу загиблого пішохода після ДТП на Млинівщині
0
Читати далі
Борги за комуналку збільшилися до 794 тисяч
0
Читати далі
У Вараському районі поліцейські затримали чоловіка за незаконне поводження із боєприпасами
0
Читати далі
На Рівненщині шахраї ошукали жінку після подачі нею заявки на «Зимова єПідтримка»
0
Читати далі
У Рівному на Соборній авто злетіло з дороги, є травмований
0
Читати далі