Оновлені бейбі-бокси привезли на Рівненщину (ФОТО)

Оновлені бейбі-бокси привезли на Рівненщину (ФОТО)
0
442
1
  • Оновлені бейбі-бокси привезли на Рівненщину (ФОТО)
  • Оновлені бейбі-бокси привезли на Рівненщину (ФОТО)

Оновлені пакунки у кількості 1117 штук приїхали сьогодні у всі пологові будинки всіх районів області.

– Ця поставка повністю покриє потреби породіль за жовтень та листопад. Наступну таку планову партію ми очікуємо вже у грудні, – розповідає начальник відділу з питань оплати праці та соціально-трудових відносин департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Тетяна Кульчицька.

Зазначимо, найбільшу кількість боксів отримають породіллі з Рівного, а також Рівненського, Дубенського, Сарненського, Рокитнівського, Володимирецького та Березнівського районів.

Так, в оновлені пакунки малюка додали пелюшки у кількості шести штук, з’явилися нові розміри дитячих шкарпеток на вік 4-6 місяців. З одягу додано демісезонний комбінезон із капюшоном і синтепоновим наповнювачем. Крім того, у нових пакунках є розвиваючі килимки з м’якими дугами та підвісними іграшками, губки для купання і спеціальний гребінь.

Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, у пакунку є інформаційні матеріали, які допоможуть батькам у догляді за дитиною.

Нагадаємо, що закупівля «пакунків малюка» відбувається в рамках проєкту міжнародної-технічної допомоги «Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні».

 

1
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: