"Безкоштовна діагностика": Які можливості отримають рівняни?

0
1927
0
"Безкоштовна діагностика": Які можливості отримають рівняни?

Від початку липня 2019 року, Національна служба здоров`я України профінансує 54 діагностичні та лікувальні послуги за програмою "Безкоштовна діагностика". 

Від початку дії програми, жителі Рівненщини за направленням сімейного лікаря, педіатра чи терапевта зможуть безоплатно пройти обстеження на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легень та найбільш розповсюджених видів онкології як у жінок так і  чоловіків.

"Планується, що в програму "Безкоштовна діагностика" увійде додатково 12 нових лабораторних аналізів, мамографія, 5 видів рентгену, ехокардіографія, моніторинг ЕКГ та два види тесту для визначення патології серцево-судинної системи. 6 видів УЗД, 4 види біопсії, видалення новоутворень, а також безкоштовна діагностика включить у себе ендоскопічні дослідження і операції одного дня"- розповів заступник начальника начальника управління охорони здоров`я Рівненського міськвиконкому Володимир Приступа.

Але відтепер, за нововведенням, направлення на "Безкоштовну діагностику" буде електронне, так само, як рецепт на "Доступні ліки". Щоб його отримати, потрібно обов`язково, якщо ви ще не підписали, підписати декларацію з сімейним лікарем. Адже саме він зможе оформити вас, через електронну систему охорони здоров`я.

До слова, планується, що участниками програми стануть не лише комунальні та державні заклади охорони здоров`я, а також - приватні,
тобто пацієнт буде мати вільний вибір закладу в якому б йому було краще обслуговуватись. За допомогою відповідних наліпок на вході у лікарні, буде позначатись заклад-учасник даної програми. Про це більше відомо стане ближче до стару "Безкоштовної діагностики".  

0
Здоров'я # Рівне # Рівненщина # Міністерство охорони здоров'я # Безкоштовна діагностика
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
75
Понад півтонни бурштину та обладнання для його обробки вилучили поліцейські на Рівненщині
0
Читати далі
115
Рівненські каратисти навчалися в Івано-Франківську
Вихідними рівненські спортсмени пройшли Відкритий Міжнародний Семінар для інструкторівта членів національних збірних команд кйокушінкаі карате Унія України.
0
Читати далі
80
Березнівчани виграли дитячо-юнацьку лігу Рівненщини
У середу, 18 вересня в Рiвному на стадioнi “Xiмiк” відбулися фiнальнi матчі Чемпioнату Дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області (ДЮФЛРО). Березнівська команда КДЮСШ-БЛICП, укомплектована юнаками 2003-2004 років народження, у півфінальному поєди
0
Читати далі
431
Президент звільнив шістьох голів РДА на Рівненщині
0
Читати далі
83
У Рівному готуються до закриття спідвевйного сезону
Лідери клубів І-ї та ІІ-ї Польських Ліг завітають на заключну гонку спідвейного сезону у Рівному. Боротьба на доріжці обіцяє бути напруженою!
0
Читати далі
155
Осінній дресс-код: що купити, якщо фігура далека від ідеалу
0
Читати далі
365
Голова Рівненської ОДА взявся за реалізацію аеропорта «Рівне»
0
Читати далі
89
Рівняни набігали медалі на Чемпіонаті України
У Львові відбувся чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів.
0
Читати далі
112
В українському бойовику головну роль зіграв молодий рівнянин (ВІДЕО)
0
Читати далі