"Безкоштовна діагностика": Які можливості отримають рівняни?

0
2403
0
"Безкоштовна діагностика": Які можливості отримають рівняни?

Від початку липня 2019 року, Національна служба здоров`я України профінансує 54 діагностичні та лікувальні послуги за програмою "Безкоштовна діагностика". 

Від початку дії програми, жителі Рівненщини за направленням сімейного лікаря, педіатра чи терапевта зможуть безоплатно пройти обстеження на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легень та найбільш розповсюджених видів онкології як у жінок так і  чоловіків.

"Планується, що в програму "Безкоштовна діагностика" увійде додатково 12 нових лабораторних аналізів, мамографія, 5 видів рентгену, ехокардіографія, моніторинг ЕКГ та два види тесту для визначення патології серцево-судинної системи. 6 видів УЗД, 4 види біопсії, видалення новоутворень, а також безкоштовна діагностика включить у себе ендоскопічні дослідження і операції одного дня"- розповів заступник начальника начальника управління охорони здоров`я Рівненського міськвиконкому Володимир Приступа.

Але відтепер, за нововведенням, направлення на "Безкоштовну діагностику" буде електронне, так само, як рецепт на "Доступні ліки". Щоб його отримати, потрібно обов`язково, якщо ви ще не підписали, підписати декларацію з сімейним лікарем. Адже саме він зможе оформити вас, через електронну систему охорони здоров`я.

До слова, планується, що участниками програми стануть не лише комунальні та державні заклади охорони здоров`я, а також - приватні,
тобто пацієнт буде мати вільний вибір закладу в якому б йому було краще обслуговуватись. За допомогою відповідних наліпок на вході у лікарні, буде позначатись заклад-учасник даної програми. Про це більше відомо стане ближче до стару "Безкоштовної діагностики".  

0
Суспільство # Рівне # Рівненщина # Міністерство охорони здоров'я # Безкоштовна діагностика
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
121
Рівненщина залишається в «зеленій» карантинній зоні
0
Читати далі
78
Житло на Марсі: яким воно буде (ФОТО)
0
Читати далі
102
SpaceX вивели на орбіту ще півсотні супутників Starlink
0
Читати далі
580
В МОЗ «передумали»: Костопільській район знову в «зеленій» зоні (КАРТА)
0
Читати далі
329
Синоптики розповіли, якою буде погода у Рівному на вихідні
0
Читати далі
75
Рівняни можуть користуватися всіма послугами Укразалізниці
0
Читати далі
251
У Рівному готуються відкрити «Таємничі підземелля» (ВІДЕО)
0
Читати далі
1008
З українців почали брати додаткову плату за виліт з країни
0
Читати далі
447
Службовцю «Рівнеоблавтодору» повідомили про підозру за розтрату 1,9 мільйонів гривень
0
Читати далі