Біля Рівненської АЕС перекрили дорогу

Біля Рівненської АЕС перекрили дорогу
0
400
0
Біля Рівненської АЕС перекрили дорогу

Силами підрядної організації проводиться ремонт пристанційної площі Рівненської АЕС, який передбачає ремонт перехрестя, встановлення диспетчерської будівлі з навісом, облаштування клумби, встановлення флагштоків.

Впродовж травня-жовтня здійснюється ремонт пристанційної площі РАЕС та доріжок для пішоходів та велосипедистів, які зв’язують місто та електростанцію. На пристанційній площі облаштовується будівля диспетчерської служби транспортного цеху з навісом для автобусної зупинки, встановлено флагштоки, розпочаті роботи на перехресті. Ці роботи передбачають вкладання гільзи через дорогу, для чого перехрестя впродовж тижня закрито для руху автомобільного транспорту. Одночасно в період закриття автодороги планується встановлення світлофорів на перехресті.

Тимчасово змінено рух транспорту, задіяні дороги промислової бази, частково перенесено місця посадки та висадки пасажирів автобусів. За коментарем начальника транспортного цеху РАЕС Сергія Таякіна, усі відповідні служби отримали схеми руху транспорту із зазначенням місць перекриття руху та варіантів об’їзду, на період виконання робіт встановлено тимчасові автомобільні знаки. За перші три дні перекриття автодороги «Станційна» непорозумінь не виникало, водії та працівники РАЕС з розумінням ставляться до ситуації, тим більше що період зміни звичного маршруту доволі короткий – будівельники планують впродовж тижня виконати роботи, пов’язані з перекриттям руху.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: