Біля Рівного знайшли 100-кілограмову авіаційну бомбу

Біля Рівного знайшли 100-кілограмову авіаційну бомбу
0
861
0
Біля Рівного знайшли 100-кілограмову авіаційну бомбу

Сьогодні загін спецпризначення ДСНС знищив 100-кілограмову німецьку авіаційну бомбу часів Другої світової. Її виявили на полі поблизу місцевого підприємства в селі Білів Рівненського району.
Світлина від Головне управління ДСНС у Рівненській області.Світлина від Головне управління ДСНС у Рівненській області.Світлина від Головне управління ДСНС у Рівненській області.
Як нам повідомив речник Служби порятунку Дмитро Мельник, бомба перебувала у бойовій готовності. Кількість тротилу всередині – 600 грамів. Якби вона здетонувала – радіус ураження сягнув би кілометра. Втім, загрози населеним пунктам бомба не несла – відстань до найближчого села становить понад 2 кілометри. Натомість, могли постраждати працівники підприємства та техніка, які там працювали.
Світлина від Головне управління ДСНС у Рівненській області.Світлина від Головне управління ДСНС у Рівненській області.Світлина від Головне управління ДСНС у Рівненській області.Світлина від Головне управління ДСНС у Рівненській області.
Бомбу знищили у спеціально відведеному місці. До слова, з початку року на території Рівненської області було знищено 126 боєприпасів часів війни.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: