Більше антисептика: «Рівнеоблводоканал» посилює знезараження води

Більше антисептика: «Рівнеоблводоканал» посилює знезараження води
0
Більше антисептика: «Рівнеоблводоканал» посилює знезараження води

«Рівнеоблводоканал» достроково перейшов на «літні норми» використання гіпохлориту натрію у питній воді. Усе – через карантинні заходи, пов’язані з розповсюдженням коронавірусу.

Нововведення стосуються усіх водопровідних майданчиків підприємства, йдеться на інформаційних ресурсах "Рівнеоблводоканалу". Улітку через спеку створюється сприятливе середовище для розмноження бактерій. Тепер спеціалісти "Рівнеоблводоканалу" збільшують кількість гіпохлориту натрію у питній воді передчасно, але у межах допустимих норм.

– Ми розуміємо, що це непередбачені витрати, які доведеться покривати підприємству за рахунок власних ресурсів. Однак, коли стоїть питання здоров’я рівнян – фінансова складова відходить на другий план, – каже директор “Рівнеоблводоканалу” Андрій Карауш. У "Рівнеоблводоканалі" уточнюють, що гіпохлорит натрію має антисептичні властивості. Його підприємство використовує для знезараження питної води.

UA: Рівне

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі