БК "Рівне". Дівчата розпочали 2018 рік з поразки

0
298
0

Наші дівчата із БК "Рівне" розпочали рік з поразки.

В першому офіційному матчі у 2018, рівнянки грали в Одесі проти "Інтерхім-СДЮШОР".

Господарки майданчика вели в рахунку увесь матч, а рівнянки наздоганяли суперниць. На велику перерву команди пішли за переваги одеситок в 16 очок, але третю чверть рівнянки виграли 21:11.

Здавалося, що в останні десять хвилин наші дівчата дотиснуть суперниць, але цього так і не сталося, у підсумку поразка 67:79. Найрезультативнішою в нашій команді стала Вікторія Касаткіна 21 очко, у Вікторії Шматової - 17.

Повторна гра цих команд відбудеться у неділю, 14 січня та розпочнеться о 13:00.

0
Спорт # Суперліга # Суперліга баскетбол # Одеса # БК РІвне
Чоловіки БК "Рівне" зазнали другої поразки в півнальній серії Вищої баскетбольної ліги України. На виїзді наші хлопці поступилися одеському "Динамо"
0
127
Одеське "Динамо" розгромило БК "Рівне"
У першому півфінальному матчі Вищої баскетбольної ліги одеські динамівці без проблем розібралися із БК "Рівне".
0
311
Чоловіки БК "Рівне" вийшли в півфінал Чемпіонату України [+ФОТО]
Вчора відбувся другий чвертьфінальний матч чоловічої Вищої ліги між БК «Рівне» та «Золотий вік» (Кропивницький).
0
230
ВОЛЕЙБОЛ. Суперліга. Жінки. 2-й етап. ВК "Регіна" Рівне - "Білозгар". Початок трансляції о 14.00
З 30-го березня по 1-е квітня в Рівному відбувається матчі другого етапу жіночої Суперліги в боротьбі за 5-е - 8-е місця.
0
151
Дівчата БК "Рівне" двічі вдома здолали володаря Кубку України [+ФОТО]
Дівчата БК "Рівне"» провели два чергові матчі в рамках Чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі.