БК "Рівне". Дівчата розпочали 2018 рік з поразки

0
405
0

Наші дівчата із БК "Рівне" розпочали рік з поразки.

В першому офіційному матчі у 2018, рівнянки грали в Одесі проти "Інтерхім-СДЮШОР".

Господарки майданчика вели в рахунку увесь матч, а рівнянки наздоганяли суперниць. На велику перерву команди пішли за переваги одеситок в 16 очок, але третю чверть рівнянки виграли 21:11.

Здавалося, що в останні десять хвилин наші дівчата дотиснуть суперниць, але цього так і не сталося, у підсумку поразка 67:79. Найрезультативнішою в нашій команді стала Вікторія Касаткіна 21 очко, у Вікторії Шматової - 17.

Повторна гра цих команд відбудеться у неділю, 14 січня та розпочнеться о 13:00.

0
Спорт # Суперліга # Суперліга баскетбол # Одеса # БК РІвне
Рівняни Марина Максимчук та В’ячеслав Ковалевський увійшли до тренерських складів збірних команд України з баскетболу.
0
109
Жіноча команда БК “Рівне” стартувала в українській Суперлізі 3х3 (ФОТО)
На стадії півфіналу зупинили жіночу команду Баскетбольного клубу “Рівне” на першому етапі української Суперліги 3х3.
0
175
БК "Рівне" провів феєричний баскетбольний домашній вікенд (ФОТО)
Сьогодні чоловіча та жіноча команди БК "Рівне" провели повторні ігри чергових турів в рамках Чемпіонатів України.
0
257
БК "Рівне" порадував вболівальників двома домашніми перемогами
Із перемог розпочали чоловіча та жіноча команди БК "Рівне".
0
131
Вихідними БК "Рівне" проведе чотири домашні матчі
Чотири домашні матчі за два дні проведуть головні команди Баскетбольного клубу “Рівне” вже цього вікенду.
0
327
Дівчата БК "Рівне" вдома переграли "козачок" (ФОТО)
Дівчата БК "Рівне" доволі переконливо обіграли на домашньому майданчику "Козачку-КПУ" - 70:53.