БК «Рівне» двічі переміг на вихідних

0

Чоловіча команда Баскетбольного клубу «Рівне» на виїзді провела два успішних матчі на виїзді в рамках баскетбольної Вищої ліги в Кам'янці-Подільському проти тамтешнього «ДіДіБао».

У першій очній зустрічі, програючи по ходу у шістнадцять очок, наші хлопці зуміли переломити хід поєдинку.

Від початку матчу, гра у рівнян не заладилася, і господарі поступово набирали хід та збільшували свою перевагу в рахунку. Наприкінці першої половини гри, вона сягнула шістнадцяти очок. Перебіг поєдинку змінився в другій двадцятихвилинці. БК «Рівне» поступово, але наполегливо скорочували відставання, і за 7:30 до завершення четвертої чверті, завдяки влучному кидку Євгена Коровякова вперше від початку матчу рахунок зрівнявся 66:66. Далі були «гойдалки» аж до 39 хвилини, поки Шепелев та Тимощук влучними двоочковими не встановили рахунок 81:77 на користь рівнян. Заключну хвилину команди провели в тактичній боротьбі, але досвіду у БК «Рівне» виявилось більше. В ці шістдесят секунд забивали тільки рівняни зі штрафних кидків, і матч завершився п’ятою перемогою поспіль у Чемпіонаті України серед чоловічих команд Вищої ліги з рахунком 84:78.

Найрезультативнішим в складі БК «Рівне» став Олександр Шепелев – 20 очок, Дмитро Тимощук – 17, Тарас Шанюк – 14.

У повторній грі у Кам'янець-Подільському, чоловіча команда БК "Рівне" вже не дала жодного шансу місцевому ДіДіБао. Зі стартовим ривком 10:0, господарі ще змогли впоратися і на першу перерву суперники пішли за мінімальної переваги рівнян 15:14, а далі розрив в рахунку лише збільшувався, максимально рівняни вигравали в 33 очки, але в четвертій десятихвилинці дещо збавили оберти, але, тим не менше завершили матч упевною перемогою 85:65.

Враховуючи те, що Старий Луцьк обіграв Хімік-2, то наша БК «Рівне» залишилась єдиною командою в лізі, яка має стовідсотковий результат в турнірній таблиці.