БК "Рівне". Хлопці драматично вирвали перемогу в "Київ-Баскету" в овертаймі

БК
0
118
0

Надзапеклим матчем було протистояння БК "Рівне" на виїзді проти "Київ-Баскету" в рамках Чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі.

Безкомпромісна боротьба точилася на кожному клаптику паркета. Суперники проявляли зразки непоступливості. Після завершення четвертої чверті рахунок виявився нічийним 72:72. З лінії штрафних влучив двічі рівнянин Дмитро Тимощук. Гра перейшла в овертайм.

На останніх секундах першого овертайму капітан киян Довідний реалізував два штрафні 80:80. Втім, переможну крапку таки вдалося нашому баскетболісту Сергій Маркову 82:80.

Найрезультативнішим в складі нашої команди став Тарас Шанюк - 19 очок, Назар Кісільчук - 16, Сергій Марков - 15.

Сьогодні, у неділю 14 січня відбудеться повторна гра цих команд у столиці. Початок о 15:00

0
Спорт # баскетбол # Вища ліга # БК РІвне # овертайм # Київ баскет
12 січня 2018 року о 12.00 відбулася першість ОСДЮСШОР з баскетболу серед груп початкової підготовки - «Різдвяні зірки».
0
222
БК "Рівне" презентував кліп про рівненський баскетбол на пісню "Все або нічого" [+ВІДЕО]
Презентація кліпу на пісню про рівненський баскетбол “Все, або нічого” стала кульмінацією святкування новорічно-різдв’яних свят для Баскетбольного клубу “Рівне”.
0
137
БК "Рівне". Дівчата розпочали 2018 рік з поразки
Наші дівчата із БК "Рівне" розпочали рік з поразки.
0
800
Хлопці БК "Рівне" і в другому матчі переграли "Хімік-2" [+ФОТО]
І в другому матчі БК "Рівне" впевнено переграв южненський "Хімік-2" на домашньому майданчику.
0
1547
Жіноча команда БК "Рівне" обмінялась перемогами із "ХАІ"
Вихідними жіноча команда БК "Рівне" провела останні матчі у 2017.
0
3118
БК "Рівне". Хлопці перемогли у кубковому матчі чернівчан [+ФОТО]
Вчора БК "Рівне" на домашньому майданчику в ДЮСШ №4 в рамках останнього кваліфікаційного раунду Кубку України приймав "СтарЛайф" із Чернівців.