БК "Рівне" робить в сезоні наголос на "молодняк"

БК
0
313
0
БК "Рівне" робить в сезоні наголос на "молодняк"

Сьогодні баскетбольний клуб "Рівне" офіційно оголосив про старт змагального сезону. На пресконфереції керівництво клубу та головні тренери чоловічої та жіночої команд оголосили про плани на рік і не тільки.

- Це для нас вже третій сезон. Попередні два біли успішними - бронза у жіночій Суперлізі та срібло у чоловічій Вищій лізі. За цей час ми зрозуміли як грати та вигравати. В обох командах маємо хороші склади. Ми максимально зберегли рівненських гравців і в цьому сезоні робимо більшу ставку на молодь. В планах вийти в чоловічу Суперлігу і мати 6-8 гравців рівненських і підсилити кількома легіонерами. До цього маємо підійти в момент здачі Спорткомплексу на вул. Макарова, - прокоментував президент БК "Рівне" Сергій Ліщук.

Жінки БК "Рівне" фактично вже розпочали змагальний сезон кілька тижнів тому грою у Києві. А цих вихідним рівнянки проведуть матч на виїзді в Одесі.

- Одним із головних моментів, було збереження не рівненської Вікторії Шматової. Вона зараз лідер команди і наші дівчата за нею підтягуються.Також у складі ми зберегли основних наших гравчинь. Також, практично вся молодь літом пройшла ігри у збірних України на Чемпіонатах Європи. Там наші дівчата виступали на перших ролях, - розповів головний тренер жіночої команди БК "Рівне" Валерій Жартун.

І вже 12-13 жовтня чоловіки розпочнуть сезон у Вищій лізі домашніми іграми проти новачків - БК "Житомир".

- Провели попередню розвідку команди. Житомиряни добре укомплектовані. Ігри мають бути видовищними. Якщо говорити за команду, то даємо шанс молодим. Взяли 7 гравців із дубля. Будемо активно їх залучати, їм потрібен досвід, - поділився головний тренер чоловічої команди БК "Рівне" Михайло Переверзій.

На пресконфереції представили і нового спонсора клубу. Ним став власник ЖК "На Щасливому" Роман Курис.

- Ми підтримуємо спорт. Зараз в нас всі діти сидять в гаджетах. Такою підтримкою ми їх хочемо залучити до занять спортом, до вболівання за рівнян, до активнішого способу життя, - прокоментував Роман Курис.

0
Спорт
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
61
Рівненщина в ТОПі областей за популярністю програми для бізнесу «5-7-9»
0
Читати далі
768
Рівненські освітяни розповіли, як навчатимуться діти в умовах карантину
0
Читати далі
64
Віталій Коваль: Спорткомплекс на Макарова отримає додаткове фінансування з держбюджету
0
Читати далі
250
На Рівненщині Covid-19 підтвердили у 44-х осіб
0
Читати далі
302
В Україні зафіксовано новий Covid-антирекорд
0
Читати далі
1906
В МОЗ оновили перелік регіонів «червоної» зони: Рівненщина – в списку
0
Читати далі
199
На Рівненщині зареєстровано +74 випадки COVID-19
0
Читати далі
250
COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 13 серпня
0
Читати далі
354
Заклади охорони здоров’я Рівненщини забезпечені вакцинами на 100%
0
Читати далі