Благодійники передали лікарям Рівненщини медобладнання на 600 000 грн

Благодійники передали лікарям Рівненщини медобладнання на 600 000 грн
0
592
0
Благодійники передали лікарям Рівненщини медобладнання на 600 000 грн

На Рівненщині негативна динаміка щодо розповсюдження COVID-19. Щодоби фіксується від 27 до 69 нових випадків, більша частина з них зосереджені у північних районах Рівненської області.

Саме тому, завдяки спільним зусиллям Благодійного фонду «Громада Рівненщини» та IT компанії Zagrava Games (входить до складу Міжнародної компанії Playrix), цього тижня було надано благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання на суму 600 000 гривень.

Два відеоларингоскопи, 5 концентраторів кисню для медичного використання, 60 безконтактних інфрачервоних термометрів, 60 портативних пульсоксиметрів закупили та передали лікарням у м.Сарни, м.Вараш та смт Рокитне представники громадської організації «Благодійний фонд «Громада Рівненщини».

Медичне обладнання суттєво допоможе медичним працівникам у боротьбі з COVID-19. Знаючи про загострення епідеміологічної ситуації у північних районах Рівненської області та про запити лікарів, було досягнуто домовленостей з IT-компанією та закуплено медичне обладнання, яке є необхідним сьогодні. Ми постійно консультувалися з лікарями,  які допомогли обрати саме те обладнання, яке відповідає всім вимогам та знайшли надійних постачальників, – розповіла Олена Хмельник, голова правління «Благодійний фонд «Громада Рівненщини».

– Надзвичайно вдячні благодійникам за дороговартісне медичне обладнання, відеоларингоскоп, якого в нас не було. Відеоларингоскоп дуже допоможе захистити медичний персонал лікарні. Наші відділення розкидані в межах 5-ти кілометрів: відділення терапії, неврології та кардіології служать сьогодні для обсервації, тому ми вже направили концентратори кисню, термометри та пульсоксиметри у ці відділення. Дане медичне обладнання вкрай необхідне, зважаючи на досить складну ситуацію у регіоні, – прокоментував головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк.

Довідка: Компанія Playrix через Zagrava Games виділила благодійної допомоги у боротьбі з короновірусом 2, 6 млн гривень для лікарень міста Рівне та Рівненської області. «Благодійний фонд «Громада Рівненщини» закупила медичного обладнання на суму 3, 8 мільйони.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Громада Рівненщини» – це недержавна, неприбуткова організація, яка працює з територіальною прив'язкою до громади, в якій живете Ви! Зусилля Фонду будуть спрямовані на підтримку економіки регіону, співпраці з громадами Рівненщини, впровадженням проектів, що сприятимуть їх розвитку.

Читайте також: «Кожен день душа болить»: на Рівненщині люди самі цементують ями на сільській дорозі (ФОТО)

Читайте також: Пункти для здачі ЗНО на Рівненщині повністю забезпечені захисними та дезінфікуючими засобами

Читайте також: Важливо: в Україні вирішили посилити карантин

0
Суспільство
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
44
Коротко про головне: щотижневий брифінг Віталія Коваля
0
Читати далі
41
Ще у двох районах Рівненщини відкриють дитсадки
0
Читати далі
349
Хомко розповів що можна і не можна під час карантину у Рівному (ВІДЕО)
0
Читати далі
270
«Дві правди»: український погляд на Волинську трагедію 1943–1944 років
0
Читати далі
274
«Всі втомились»: Зеленський просить не поспішати з продовженням карантину
0
Читати далі
63
Укрзалізниця відновила продаж квитків на 100% місць у поїздах
0
Читати далі
90
Агенція регіонального розвитку продовжить втілювати бізнес-ідеї та проекти на Рівненщині
0
Читати далі
114
Верховна Рада обрала голову НБУ
0
Читати далі
189
У Рівненському районі згорів автомобіль
0
Читати далі