Борці Рівненщини тріумфували на Чемпіонаті Світу [+ФОТО]

0
  • Борці Рівненщини тріумфували на Чемпіонаті Світу [+ФОТО]

Кадетська збірна України з греко-римської боротьби припинила свої виступи на Чемпіонаті Світу в Афінах.

Так, нині наша команда фінішувала на турнірі з неймовірним результатом - третім загальнокомандним місцем. Наші хлопці обійшли основних конкурентів - Азербайджан, Туреччину, США та Грузію. А наших спортсменів у підсумку 5 медалей - 3 золота, 1 срібло та 1 бронза.

Слід відмітити, що 2 медалі найвищого гатунку завоювали вихованці Костопільського спортивного ліцею-інтернату. Спочатку тріймфував Дмитро Мірошник. І вже в другий змагальний день впевнено переміг наш Владислав Кузько.

Важливо і те, що головним тренером збірної є костопільчанин Дмитро Шевчук.

0
Спорт # греко-римська боротьба # Чемпіонат Світу # Афіни # юоротьба
Нині в розпалі Чемпіонат Світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років. Змагання приймає румунський Пітешт.
0
1735
Рівненський борець готується до Чемпіонату Світу
Рівненський борець греко-римського стилю Владислав Кравченко нині активно готується до виступу на Чемпіонаті Світу.
0
5057
Рівнянин Олексій Хахльов-молодший - чемпіон Світу з футболу
5 червня, в польському Лодзі, у фінальному матчі чемпіонату світу до 20 років зустрілися збірні України і Південної Кореї.
0
2258
Бійці з Рівненщини перемогли на Чемпіонаті Світу з хортингу
Фінішував четвертий Чемпіонат Світу з хортингу. Спортивну першість приймав Кіпр.
0
3243
Збірна Рівненщини друга на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби
Збірну Рівненської області посіла 2 місце на Чемпіонаті України серед молодших юнаків. Турнір проходив у Харкові.
0
2337
Рівненський турнір з греко-римської боротьби цьогоріч рекордний
12-13 квітня пройшов традиційний відкритий турнір м. Рівне, ДЮСШ 1, під патронтом СК БГР "Олімп".
0
Вентиляційні системи: яке їхнє значення для житлових помешкань та з якого обладнання складаються