"Роботодавці Рівненщини" та служба зайнятості підписали меморандум про партнерство

0
1091
0
"Роботодавці Рівненщини" та служба зайнятості підписали меморандум про партнерство

В Україні спостерігається відтік молодих кадрів з державної служби через низькі зарплати. Про це розповів директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук під час підписання меморандуму про співробітництво між Рівненським обласним центром зайнятості та Рівненським обласним об`єднанням організацій роботодавців "Роботодавці Рівненщини", яке відбулося сьогодні у Рівному.

За словами Івана Ткачука - це знакова подія, яка дозволить налагодити відкритий діалог між державною службою зайнятості та найбільш потужними роботодавцями Рівненщини, що впринципі дозволить збільшити кількість вигідних робочих місць. 

"Для нас це надважливо. Кількість робочих місць повинна зростати, й умови праці повинні бути відповідними. Молодь повинна працювати тут за фахом, адже робочих місць вистачає - немає кому працювати. Щиро вірю, що наша співпраця дасть результат" - сказав Іван Ткачук. 

"Роботодаці залишаться завжди - важка справа всіх об`єднувати. Кожен повинен розуміти, що за кордоном нас ніхто не чекає. Наш добробут лише в наших руках. На Рівненщині я займаюсь цією справою другий рік - це нелегко, але бізнес повинен об`єднуватись".- зазначив голова Рівненського обласного об`єднання організацій роботодавців "Роботодавці Рівненщини" Михайло Кривко.  

Сьогодні служба зайнятості працює в штатному режимі, й нині запроваджені нові сучасні сервіси. Одним з таких нововведень стало впровадження Інституту кар’єрних радників. Суть роботи таких спеціалістів полягає у пошуку спільно із шукачем роботи  індивідуального план працевлаштування чи надання послуг, в якому передбачені саме ті послуги, які допоможуть швидко працевлаштуватись. 

 

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: