"Роботодавці Рівненщини" та служба зайнятості підписали меморандум про партнерство

0
2062
0
"Роботодавці Рівненщини" та служба зайнятості підписали меморандум про партнерство

В Україні спостерігається відтік молодих кадрів з державної служби через низькі зарплати. Про це розповів директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук під час підписання меморандуму про співробітництво між Рівненським обласним центром зайнятості та Рівненським обласним об`єднанням організацій роботодавців "Роботодавці Рівненщини", яке відбулося сьогодні у Рівному.

За словами Івана Ткачука - це знакова подія, яка дозволить налагодити відкритий діалог між державною службою зайнятості та найбільш потужними роботодавцями Рівненщини, що впринципі дозволить збільшити кількість вигідних робочих місць. 

"Для нас це надважливо. Кількість робочих місць повинна зростати, й умови праці повинні бути відповідними. Молодь повинна працювати тут за фахом, адже робочих місць вистачає - немає кому працювати. Щиро вірю, що наша співпраця дасть результат" - сказав Іван Ткачук. 

"Роботодаці залишаться завжди - важка справа всіх об`єднувати. Кожен повинен розуміти, що за кордоном нас ніхто не чекає. Наш добробут лише в наших руках. На Рівненщині я займаюсь цією справою другий рік - це нелегко, але бізнес повинен об`єднуватись".- зазначив голова Рівненського обласного об`єднання організацій роботодавців "Роботодавці Рівненщини" Михайло Кривко.  

Сьогодні служба зайнятості працює в штатному режимі, й нині запроваджені нові сучасні сервіси. Одним з таких нововведень стало впровадження Інституту кар’єрних радників. Суть роботи таких спеціалістів полягає у пошуку спільно із шукачем роботи  індивідуального план працевлаштування чи надання послуг, в якому передбачені саме ті послуги, які допоможуть швидко працевлаштуватись. 

 

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
104
Завтра в частині Рівного вимкнуть світло
0
Читати далі
55
У Рівненській області стало у 5 разів більше аптек, де можна отримати інсуліни
0
Читати далі
56
На Сарненщині піротехніки ГУ ДСНС знищили ручну гранату РГ-42
0
Читати далі
150
COVID-19 на Рівненщині: за добу зафіксовано 309 випадків, троє людей померли
0
Читати далі
109
На Дубенщині під потягом загинула жінка: перевіряють версію про самогубство
0
Читати далі
853
Завтра в частині Рівного не буде світла
0
Читати далі
59
РНБО відправила під санкції 237 людей, причетних до «виборів» Росії на окупованих територіях
0
Читати далі
177
На Рівненщині збільшення хворих з COVID-19 на понад пів сотні
0
Читати далі
978
Якою буде погода на Рівненщині найближчим часом
0
Читати далі