Чи можуть хворі на діабет у Рівному отримати інсулін безкоштовно?

Чи можуть хворі на діабет у Рівному отримати інсулін безкоштовно?
0
685
0
Чи можуть хворі на діабет у Рівному отримати інсулін безкоштовно?

Мешканка Рівного Олена Ліснічук повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці, що не може отримати інсулін для свого сина. Сайт "ВСЕ" вирішили розібратись куди ж подівся препарат, на якій Державний бюджет виділив додаткові кошти і область їх отримала ще 19 грудня.

Я вже втретє піду купувати малому інсулін!
Хоча "цукрові" діти (вони ж діти-інв. мають отримувати інсулін пожиттєво і безкоштовно). Та у нас зараз фінансування нема. Грошей не виділили....
І це при тому, що в сусідніх країнах снг(в т.ч. Росія) і Європи такі діти отримують навіть інсулінові помпи, безконтактні глюкометри та матеріали до них. Безкоштовно! (Інформація з перших вуст)
Що ми робимо не так?

Ця країна взагалі має шанс?((

Однак, як стало відомо нам в коментарі очільника обласного Управління охорони здоров`я Ігоря Добровольського, кошти на інсулін надійшли ще 19 грудня до обласної казни. Втім, поки медичні заклади перезаключають з нового року угоди з аптеками можливі затримки з перерахунками. Однак і це було закладами передбачено і оплачено з запасом торік. 

Дізнаватись причину конкретної ситуації ми вирішили в керівника міського управління охорони здоров`я. Віктор Іськів запевняє - інсулін є: 

 

"Проблеми з отриманням інсуліну зараз у місті Рівне немає. Немає жодних звернень чи скарг на гарячі лінії. Стосовно поліклініки №3, у них є усна домовленість з 3 січня і аптеки видають інсулін хворим. можливо десь трапилось якесь непорозуміння, однак я переконаний, що мама вже його може отримати. У разі якщо щось не так, закликаємо повідомити про ситуацію безпосередньо до нас і ми негайно розберемося," - зазначив Віктор Іськів.

Ми зателефонували в кілька аптек області, де нас запевнили, що інсулін в наявності є. Однак наразі отримати його можна лише за місцем проживання за направленням лікаря. Аж до поки цьогоріч обіцяють запустити електроний реєстр.

0
Гроші # інсулін # Іськів
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
105
Рівненські архітектори «напорушували» на два мільйони бюджетних коштів
0
Читати далі
57
Відомі найспортивніші громади Рівненщини
Вже традиційно, протягом вересня, у містах обласного значення, районах та ОТГ Рівненської області відбувалися фізкультурно-оздоровчі заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту України. Це заочні змагання, які складалися з різноманітних масових заході
0
Читати далі
94
Рятувальники витягли кота з десятиметрового колодязя на Рівненщині
0
Читати далі
726
На Рівненщині черговий рейд: бурштинокопачів застали під час видобутку каміння (ФОТО)
0
Читати далі
140
Біля Рівного чотири села залишились без світла
0
Читати далі
124
Рівнянка стала чемпіонкою Європи у змаганнях з дзюдо
0
Читати далі
104
Рівненські рятувальники отримали нове спорядження від колег з Польщі (ФОТО)
0
Читати далі
90
Визначились кращі футзалісти Рівненщини (ФОТО)
12-13 жовтня 2019 року в м. Рівне на спортивному майданчику ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» відбувся відкритий Кубок Рівненської області з футзалу серед спортсменів з наслідками ДЦП та вадами слуху.
0
Читати далі
106
У Костопільському районі водій комбайна самотужки загасив пожежу
0
Читати далі