Чотири «тіньові» АЗС викрили у Рівному: дві з яких – повторно (ФОТО)

Чотири «тіньові» АЗС викрили у Рівному: дві з яких – повторно (ФОТО)
0
2275
1
Чотири «тіньові» АЗС викрили у Рівному: дві з яких – повторно (ФОТО)

Рівненські полісмени викрили ще чотири нелегальні АЗС. Так, 21 жовтня правоохоронці виявили три «точки» автозаправок, а сьогодні – ще одну. Як розповіли у пресслужбі Нацполіції Рівненської області, на дві з чотирьох з цих АЗС вже складали відповідні протоколи.

На власника автозаправки на вулиці Гагаріна у Рівному вже двічі складали протокол, втім, «тіньова» АЗС продовжила функціонувати. Тож, коли поліція навідалась на «точку» втретє –  протокол отримав  і «новенький» працівник бензоналивайки. Всі протоколи наразі відправили на розгляд суду.

Власник ще однієї заправки отримав повторний протокол. Йдеться про АЗС на Курчатова. На даний момент всі 6 тон пального передали на зберігання власнику.

Ще одну «точку» знайшли на вулиці Київській. Там чоловік заправляв автобус зі свого автомобіля «Mercedes-Benz-Sprinter», який він спеціально переобладнав так, аби туди вмістилось близько тисячі літрів пального. На тому ж місці, але вже сьогодні, виявили ще одного порушника з півтоною дизеля в авто.

Нагадаємо, з початку операції по виявленню нелегальних АЗС у Рівному працівниками поліції було виявлено та виписано 34 адмінпротоколи. Суд наразі розглянув 11 з них, і дев'ятьом «підприємцям» вже оголосив вирок – штраф на загальну суму в 70 040 гривень. Ще два протоколи були зняті з розгляду.

1
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: