COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 06 серпня

COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 06 серпня
0
242
0
COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 06 серпня

6 серпня у Рівненській ОДА відбувся традиційний онлайн брифінг.

Заступник голови ОДА Ігор Тимошенко та начальник обласного управління охорони здоров'я Олег Вівсянник відповіли на запитання, які наразі хвилюють жителів Рівненщини. Модерував захід начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Олександр Поліщук.

Основні меседжі брифінгу:

  • На Рівненщині випадки повторного інфікування відсутні. Згідно з даними світової літератури не описано випадків повторного захворювання на COVID-19.
  • Всього за період карантину було перевірено 406 транспортних засобів. За результатами цих перевірок складено 41 акт, які стосувались порушення карантинних обмежень, зокрема, перевезення пасажирів без засобів захисту, заповненості транспортних засобів. Перевізники не звертались до ОДА щодо відміни тих чи інших маршрутів. Були поодинокі випадки стосовно скорочення кількості рейсів, пов’язані з економічними причинами у зв’язку з, можливо, відсутністю чи меншою кількості пасажирів.
  • Обласна комісія з ТЕБ та НС дозволила роботу перинатального центру, тобто дозволила прийом планових пацієнтів, які мають відповідні обстеження (негативний тест ІФА-тест, або від’ємний ПЛР-результат). Заклад працює у звичному режимі. Партнерські пологи комісія з ТЕБ та НС заборонила, адже має такі повноваження. Це все робиться для того, щоб запобігти поширенню інфекції та зменшити ризик захворювання усіх жінок, які перебувають на лікуванні у закладі.
  • Сьогодні в м.Рівному прийнято рішення про відновлення пільгового проїзду. По обласних міжрайонних перевезеннях жодного рішення Комісії ТЕБ і НС або обласної державної адміністрації стосовно відміни пільгових перевезень не приймалось. Тобто вони чинні, і зважаючи на те що транспортні перевезення на сьогодні відновлені і пільгові перевезення мають надаватися.
  • На підприємстві «Дубномолоко» на вчорашній день підтверджено 24 COVID -пацієнта, сьогодні підтвердилася ще 8 пацієнтів, які захворіли на коронавірус. Усі контактні працівники обстежуються методом ІФА-тесту. Також проводяться усі необхідні протиепідеміологічні заходи з метою локалізації та розповсюдження інфекції. Підприємство продовжує працювати у звичному режимі.

 

Читайте також: «Кардинал-Рівне» зіграє за «бронзу» на «Кубку Львівщини»

Читайте також: Кого рівняни вважають найрезультативнішим «губернатором» з часів Незалежності (ОПИТУВАННЯ)

Читайте також: Біля Дубна потрійна ДТП (ВІДЕО)

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
380
У Рівному збили двірничку, яка прибирала вулицю
0
Читати далі
137
Рівненщина готова до холодів на 95%
0
Читати далі
151
Рівне прийме Чемпіонат області з більярдного спорту
0
Читати далі
364
Представники команди «Слуга Народу» в Рівному розповіли, як розвиватимуть місто (ВІДЕО)
0
Читати далі
212
В МОЗ розширили список осіб, яким не потрібен обов’язковий тест на COVID-19
0
Читати далі
421
Автопарк рівненської «екстренки» поповнився новими автомобілями, манекенами та обладнанням (ФОТО)
0
Читати далі
1570
Фотозона на «Лебединці» вже розтрощена (ФОТО)
0
Читати далі
2156
Завтра вісім вулиць Рівного та п’ять навколишніх сіл залишаться без світла
0
Читати далі
1914
«Бо дуже хочуть в Україну»: хасиди на кордоні переодяглися в українців в заспівали гімн (ВІДЕО)
2
Читати далі