COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 07 липня

COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 07 липня
0
273
0
COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 07 липня

Основне на брифінгу Рівненської ОДА за 7 липня:

— Наразі у 6-ти опорних закладах 1-ї хвилі для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19 дещо зменшилась заповненість ліжок
. На сьогодні цей показник становить – 33,6%, це третина усіх ліжко-місць у реанімаційних, інфекційних і перепрофільованих відділеннях. Найбільш завантаженими є дві лікарні – Костопільська ЦРЛ (47%) та Рівненська міська лікарня (42%).

— Від сьогодні на Рівненщині дозволили відновити роботу закладів фізичної культури та спорту, спортивних залів, фітнес-центрів для проведення тренувань. Однак, обов’язковою умовою їх роботи в умовах карантину є дотримання епідеміологічних правил. Одна з вимог стосується одночасного перебування людей у закладі. Так, під час індивідуальних занять дозволяється одна людина на 10 м кв., групових (не більша 10 осіб у групі) – одна особа на 5 м кв. Серед загальних вимог – наявність засобів для дезінфекції рук, температурний скринінг, паперові рушники, тощо. Ті особи, що мають температуру понад 37,2 чи ознаки респіраторної хвороби, не допускаються до занять. З тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів можна ознайомитися на сайті МОЗу.

— На Рівненщині 100% досліджень біологічних матеріалів на COVID-19 закриваються в межах 3-ох днів, до 80% - 2-ох днів. У разі виникнення проблеми з отриманням результатів тестування, потрібно звертатися до сімейного лікаря, який зможе розібратися у цій ситуації. Упродовж останніх тижнів для спрощення і прискорення видачі результатів обласним лабораторним центром використовується спеціальна програма. Так, одразу після отримання лаборантом результатів, він робить автоматичну їх розсилку на електронну адреси закладу, який доставив зразки для дослідження. Наразі завдання центру - максимально прискорювати видачу результатів тестування.

— На перебіг COVID-19 впливає два основних чинники: інфікуюча доза та стан сприятливості організму. Завдяки засобам індивідуального захисту кількість збудника, що проникне в організм людини, буде незначною, захворювання матиме легку форму. Імунний стан людини залежить від віку та стану організму. Середня тривалість перебігу COVID-19 – біля трьох тижнів. У тяжких формам, при пізньому зверненні хворого до лікарів, захворювання може тривати і довше.

Читайте також: На Рівненщині послабили карантин: що працюватиме

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
114
На Рівненщині зареєстровано +74 випадки COVID-19
0
Читати далі
173
COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 13 серпня
0
Читати далі
240
Заклади охорони здоров’я Рівненщини забезпечені вакцинами на 100%
0
Читати далі
426
Завтра двадцять вулиць Рівного та чотири села збудуть без світла
0
Читати далі
1140
Хто б отримав перемогу, якби президентські вибори відбулися зараз, – опитування
0
Читати далі
437
42 країни відкрили кордони для українців
0
Читати далі
441
В Україні на Covid-19 заразилося більше людей, аніж в Китаї
0
Читати далі
640
У ВООЗ оголосили про початок другої хвилі Covid-19
0
Читати далі
121
На Рівненщині вилучили бурштину на два мільйони гривень
0
Читати далі