COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 20 травня

COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 20 травня
0
4895
2
COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 20 травня

Сьогодні під час традиційного онлайн брифінгу Рівненської ОДА були озвучені головні тези в боротьбі з COVID-19 на Рівненщині:

Кабмін дозволив відкриття дитсадків з 25 травня, але за умови стабільної епідситуації в регіоні. В будь-якому разі відкриття буде відбуватись відповідно до усіх рекомендацій МОЗ, що передбачають серйозні карантинні обмеження – температурний скринінг, санітарна обробка приміщень тощо. На засіданні обласної ТЕБ та НС прийматимуть обмеження щодо місць зі спалахами інфекції.

Причини щодо недопущення роботи готелів на Рівненщині відсутні. Постановою головного санітарного лікаря України чітко виписані рекомендації, за умови дотримання яких можлива робота готелів. Це, зокрема, температурний скрінінг персоналу, масковий режим, обмеження кількості людей у вестибюлях, заборона роботи в готелях спасалонів і фітнес центрів, харчування – за замовленням або на відкритих майданчиках, посилений дезинфікаційний режим та ін.

У працівників підприємства «ОДЕК» були зафіксовані випадки Covid-19. Наразі ситуація стабільна і підприємство продовжує працювати.

Ситуація із захворюванням на Covid-19 у Рівненській області суттєво не відрізняється від ситуації у західному регіоні вцілому.

Сьогодні Уряд схвалив рішення, що в регіонах, де епідеміологічна ситуація йде на спад, з 22 травня послаблюється карантин та може поступово відновлюватися транспорт. Вже з цієї п’ятниці – регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні. Але за обов’язкового дотримання всіх необхідних заходів безпеки: масочного режиму, температурного скринінгу, постійної дезінфекції тощо.

Читайте також: Ми зможемо вийти з усіх етапів карантину за місяць, – Зеленський

2
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
524
Скільки заробив Зеленський в 2019 році
0
Читати далі
327
«Слуги» збираються підняти питання відставки Авакова
0
Читати далі
1546
Біля Дубна два легковики опинились в кюветі через негоду (ФОТО)
1
Читати далі
697
Зеленський підписав закон про дозвіл ФОПам не платити ЄСВ за місяці, у яких вони не отримали прибутку
0
Читати далі
981
Біля Сарн перекинулась вантажівка
0
Читати далі
560
Ще четверо на Рівненщині захворіло коронавірусом
1
Читати далі
368
За добу в Україні 393 нових випадків захворювання коронавірусом
0
Читати далі
684
Офіційно: США припиняє фінансувати ВООЗ, – Трамп
0
Читати далі
1498
В Міннеаполісі тривають протести через вбивство копом чоловіка: відділок спалили, в місто введені війська (ФОТО, ВІДЕО)
3
Читати далі