День гри: Жіноча БК «Рівне» зіграє з Чемпіоном та володарем Кубку України (ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ)

0

Жіноча команда БК «Рівне» вдруге в сезоні зустрінеться з діючим Чемпіоном та володарем Кубку України. Цього разу «Динамо-НПУ» гратиме вдома у Києві.

Перша зустріч цих команд відбулася у Рівному 1 листопада. Зігравши в нічию 15:15 першу чверть, господарки не впорались з суперницями в другому та третьому ігровому відрізку, сумарно поступившись в ці двадцять хвилин 19:35, що і стало запорукою успіху киянок в цій грі. В заключній чверті рівнянки намагалися «дістати» суперниць, але фінальна сирена зафіксувала перемогу діючого чемпіона 61:51, повідомляють у пресслужбі БК «Рівне».

Для рівнянок – це буде дев’ята гра в чемпіонаті. В активі БК «Рівне» дві домашні перемоги над «Чайкою-ДЮСШ» та одна над «Інтерхім-СДЮСШОР ім. Літвака», а також виїзний розгром «Франківська-ПНУ». У пасиві – три поразки від столичних команд – двічі від «Київ-Баскет» і одного разу від «Динамо-НПУ», а також рівнянки не змогли в Одесі обіграти «Інтерхім».

«Динамо-НПУ» провело сім поєдинків, двічі поступилися «Київ-Баскету», а також обігрували БК «Франківськ-ПНУ» (двічі), «Чайку-ДЮСШ», «Інтерхім-СДЮСШОР» та БК «Рівне».

Зазначимо, що склад «Динамо-НПУ» після тріумфального сезону зазнав відчутних змін. Якщо минулоріч «першими скрипками» в команді були запрошені з-за океану американки, то зараз команда укомплектована виключно українськими баскетболістками. Як відомо в цьому сезоні, в жіночій Суперлізі змагаються лише шість команд, і усі вони після групового етапу продовжать боротьбу за медалі у плей-оф, тож тренери мають нагоду дати можливість проявити себе молодим місцевим спортсменкам, а вже під кінець дозаявкового періоду підсилитись потрібними гравчинями.

За два попередні сезони, в яких жіноча БК «Рівне» виступала у Суперлізі, команди провели вісім поєдинків. В активі рівнянок лише дві перемоги при шести поразок, при чому, команда зробила це один раз на виїзді і один раз вдома. Зазначимо, що в сезоні 2017-2018, БК «Рівне» вирвавши перемогу в домашньому матчі 31 січня з рахунком 87:84, фактично поховала надії киянок поборотися за медалі, не давши їм можливості потрапити у плей-оф. Як відомо, в тому чемпіонаті жіноча команда БК «Рівне» виборола бронзові медалі змагань.

Історія протистоянь БК «Рівне» та «Динамо-НПУ»

25.10.2017 БК Рівне Ж — Динамо-НПУ 62 – 64

Нагадаємо, що цими вихідними у Рівному відбудеться «Західноукраїнське баскетбольне дербі» чоловічих команд БК «Рівне» прийматиме «Львівську Політехніку». Крім того, до завершення календарного року, жіноча команда БК «Рівне» зіграє ще матч-відповідь чвертьфіналу Кубку України проти КСЛІ Київ-Баскет. Загалом, розклад домашніх матчів, що залишились для обох рівненських команд має такий вигляд.