Депутат Рівнеоблради: "Це підстава. Я за кермом не пив"

Депутат Рівнеоблради:
0
2373
0
Депутат Рівнеоблради: "Це підстава. Я за кермом не пив"

У мережі інтернет активно почала поширюватись інформація про те, що 02 лютого був затриманий в стані алкогольного сп`яніння Микола Мельник, депутат Рівненської обласної ради. Він до всього і втік з місця оформлення протоколу. Проте він каже, що це підстава, адже пройшов одразу аналіз крові котрий показав - алкоголю не виявлено.

02 лютого, 2018 року о 19.40 год. по телефону надійшло повідомлення інспектора СРПП №2 Березнівського ВП - Федаса Едуарда Миколайовича лейтенанта поліції, про те, що під час патрулювання 02 лютого 2018 року о 19.10 год., в селі Губків Березнівського району було зупинено автомобіль марки "Тойота Лендкрузер" д.н.з ВК2700АЕ білого кольору під керуванням Мельника Миколи Петровича, 1960 року народження, жителя м.Березне, вул.Андріївська, 27/2, перевіркою за допомогою газоаналізатора "Драгер" встановлено позитивний результат 0,32 проміле, який під час оформлення матеріалів про вчинення адмінстративного правопорушення передбаченого ст. 130 КУпАП, перебуваючи за кермом автомобіля раптово рушив з місця й поїхав у невідомому напрямку.

Микола Мельник переконує, що його наче чекали правоохоронці поблизу будинку його матері і сфальсифікували показники "Драгеру":

"В мене є певні хвороби. Я алкоголю не вживаю взагалі. Просто не вживаю абсолютно. Вони мене чекали, перевірили документи, запропонували пройти тест. Не проблема. Я ж точно знаю що не пив. Пройшов, а вони кажуть 0,32 проміле. Я був шокований. Тричі сказав, що давайте поїдем я здам кров. Тричі просив. Вони ні. Це має бути у них на камерах. Тому я сів і поїхав до лікарні сам і здав аналізи. З цим документом поїхав до начальника поліції. В них є копія. Алкоголю не виявлено. Я за все життя ніколи не мав з правоохоронцями взагалі ніяких справ. Ця ситуація мене шокувала. Я вважаю це якимось замовленням і спровокованою спеціально ситуацією," - коментує Микола Мельник.

В підтвердження своїх слів пан Микола надав висновок, де лікарі підтверджують - ОЗНАК СП`ЯНІННЯ НЕ ВИЯВЛЕНО

0
Політика Кримінал # Микола Мельник
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: