Депутат Рівнеоблради Василь Кльоп відмовляється від мисливських угідь

Депутат Рівнеоблради Василь Кльоп відмовляється від мисливських угідь
0
2641
0
Депутат Рівнеоблради Василь Кльоп відмовляється від мисливських угідь

На найближчу сесію Рівнеоблради внесено проект рішення "Припинити право користування частиною мисливських угіддь ТзОВ "УРСУС К". Як зазначено в документі, підставою для такого припинення є добровільна відмова користувача. Загальна площа цих угідь становить 5293,9 га

Власником ТОВ "УРСУС К" є депутат Рівнеоблради Василь Кльоп. Він являється чи не найбільшим користувачем мисливських угідь у північних районах області. Втім, як пояснює сам пан Василь, наразі йому важко їх утримувати і саме тому він від них відмовляється:

 

"Багато угідь, важко утримувати. Є люди які хочуть займатись хорошою справою і мати угіддя," - прокоментував Василь Кльоп.

 

Варто додати, Василь Кльоп кандидував до Верховної Ради по 156 округу, що включає Сарненщину та Костопільщину. По тому ж округу до Парламенту балатувався очільник Рівнеоблради Олександр Данильчук. Відтак, саме Василь Кльоп відтягнув частину голосів від пана Олександра. Перемогу здобув кандидат від партії "Слуга Народу" Сергій Литвиненко. Саме через це, подейкують, відносини між депутатами Рівнеоблради дещо "натягнуті".

Однак, відмову Василь Кльоп не пов`язує зі стосунками у Рівнеоблраді. Каже, що рішення відмовитись від користування було прийняте три місяці тому.

 

Остаточне рішення приймуть депутати Рівнеоблради вже наприкінці серпня, на засіданні чергової сесії. 

 

Головне фото: "УРСУС К" у ФБ.

 

 

0
Політика # Кльоп Василь # УРСУС К
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
163
33 мільйони гривень виплатять на підтримку сільського господарства на Рівненщині
0
Читати далі
98
Восьму річницю ЖК « На Щасливому» святкувало все Рівне (ФОТО)
0
Читати далі
167
Борець з Костопільщини їде змагатися у Польщу
Борець із Костопільщини, вихованець тренера Юрія Семигути Назар Бугай їде на Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків у місті Паб'яніце.
0
Читати далі
93
Рівненські "вересівці" перемогли на турнірі пам'яті Володимира Дударенка
Минулого тижня під егідою Рівненської обласної федерації футболу відбувся другий щорічний турнір пам`яті Володимира Дударенка. У змаганні упродовж 11-12 жовтня брали участь 5 команд - "Спартак" (Дубно), ДЮСШ "Верес-1" U-15, ДЮСШ "Верес-2" U-15, Костопільс
0
Читати далі
613
На Рівненщині автобус збив велосипедистку: жінка у реанімації
0
Читати далі
299
Суд скасував штраф «Рівнегазу» у 850 тисяч
0
Читати далі
147
До Рівного приїхав всесвітньо відомий профессор, аби розповісти про сучасні методи лікування порушень ритму серця (ФОТО)
0
Читати далі
453
Рівненські архітектори «напорушували» на два мільйони бюджетних коштів
0
Читати далі
111
Відомі найспортивніші громади Рівненщини
Вже традиційно, протягом вересня, у містах обласного значення, районах та ОТГ Рівненської області відбувалися фізкультурно-оздоровчі заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту України. Це заочні змагання, які складалися з різноманітних масових заході
0
Читати далі