Держлісгоспи Рівненщини розширюють мережу електронних майданчиків для продажу деревини

Держлісгоспи Рівненщини розширюють мережу електронних майданчиків для продажу деревини
0
382
0
Держлісгоспи Рівненщини розширюють мережу електронних майданчиків для продажу деревини

Сьогодні на нараді з головними інженерами підвідомчих підприємств Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства учасники зустрічі обговорили розширення мережі електронних майданчиків для продажу деревини, зокрема про реалізацію її через електронну торгову систему «Прозорро. Продаж».


Ось уже декілька років вся заготовлена держлісгоспами деревина реалізується через аукціони, останнім часом це відбувається на електронних торгах. На жаль, на сьогодні в області є надлишок низькопробної деревини, яка заготовлюється під час проведення санітарних рубок через масове всихання соснових насаджень. Така деревини не користувалася попитом на аукціонах, які проводилися впродовж останнього місяця.

Так, ресурси заготівлі І кварталу 2010 року 9 разів виставлялися на торги, і найбільший відсоток реалізації становив лише 20%. З іншого боку, у лісгоспах скаржаться і на те, що не всю викуплену деревину на аукціонах споживачі потім забирають і, відповідно, за неї не розраховуються. Крім того, великі базові споживачі низькопробної деревини, які працюють в нашому регіоні, участь в аукціонах не беруть. Схожа ситуація і по іншим сортиментах: лісоматеріалах круглих хвойних, березових і вільхових.

Тому лісівники сподіваються, що розширення мережі електронних майданчиків для реалізації деревини допоможе вирішити проблему. Начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович наголосив на необхідності налагодження ефективнішої та більш плідної співпраці держлісгоспів з місцевими деревообробними підприємствами. Адже стабільна робота державних лісогосподарських підприємств – це наповнення бюджетів усіх рівнів, збереження офіційних робочих місць з гарантованим соціальним захистом працівників, фінансова можливість для якісного збереження та охорони лісу.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
214
Керівник Рівненського лабораторного центру розповів, як достроково припинити самоізоляцію
0
Читати далі
72
Голова Рівненської ОДА відзвітував про роботу адміністрації за липень
0
Читати далі
218
В Рівненській ОДА новий очільник Департаменту
0
Читати далі
390
Відсьогодні потяги зупинятимуться і в «червоній зоні»
0
Читати далі
254
Біля Рівного вилучили дві тонни незаконного спирту
0
Читати далі
1253
Друга хвиля Covid-19 в Україні: коли чекати та що буде
0
Читати далі
112
Легендарний футзаліст повертається в «Кардинал-Рівне»
0
Читати далі
83
Мінсоцполітики пояснило, як отримати гроші замість бебі-боксів
0
Читати далі
57
Уряд встановив доплату до пенсії родинам загиблих під час участі в АТО/ООС
0
Читати далі