Держлісгоспи Рівненщини розширюють мережу електронних майданчиків для продажу деревини

Держлісгоспи Рівненщини розширюють мережу електронних майданчиків для продажу деревини
0
182
0
Держлісгоспи Рівненщини розширюють мережу електронних майданчиків для продажу деревини

Сьогодні на нараді з головними інженерами підвідомчих підприємств Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства учасники зустрічі обговорили розширення мережі електронних майданчиків для продажу деревини, зокрема про реалізацію її через електронну торгову систему «Прозорро. Продаж».


Ось уже декілька років вся заготовлена держлісгоспами деревина реалізується через аукціони, останнім часом це відбувається на електронних торгах. На жаль, на сьогодні в області є надлишок низькопробної деревини, яка заготовлюється під час проведення санітарних рубок через масове всихання соснових насаджень. Така деревини не користувалася попитом на аукціонах, які проводилися впродовж останнього місяця.

Так, ресурси заготівлі І кварталу 2010 року 9 разів виставлялися на торги, і найбільший відсоток реалізації становив лише 20%. З іншого боку, у лісгоспах скаржаться і на те, що не всю викуплену деревину на аукціонах споживачі потім забирають і, відповідно, за неї не розраховуються. Крім того, великі базові споживачі низькопробної деревини, які працюють в нашому регіоні, участь в аукціонах не беруть. Схожа ситуація і по іншим сортиментах: лісоматеріалах круглих хвойних, березових і вільхових.

Тому лісівники сподіваються, що розширення мережі електронних майданчиків для реалізації деревини допоможе вирішити проблему. Начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович наголосив на необхідності налагодження ефективнішої та більш плідної співпраці держлісгоспів з місцевими деревообробними підприємствами. Адже стабільна робота державних лісогосподарських підприємств – це наповнення бюджетів усіх рівнів, збереження офіційних робочих місць з гарантованим соціальним захистом працівників, фінансова можливість для якісного збереження та охорони лісу.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
519
Рівненська лікарня переплатила 19 мільйонів за іноземне обладнання
0
Читати далі
459
Дослідження фонової концентрації забруднюючих речовин підтвердили правильність розрахунків Kronospan
0
Читати далі
270
На Рівненщині СБУ викрила проросійську «ботоферму» (ФОТО, ВІДЕО)
1
Читати далі
1220
Рокитнівський район: у поліції розшукують осіб, котрі серйозно побили чоловіка
0
Читати далі
198
На Костопільщині розкрадають ліс (ФОТО)
0
Читати далі
438
Рівненщина: на «гарячому» затримали чоловіків, котрі намагались вивезти крадений ліс (ФОТО)
0
Читати далі
1553
У Рівному оперативники затримали «закладчика» (ФОТО, ВІДЕО)
0
Читати далі
106
На Рівненщині вшанують пам'ять Уласа Самчука
0
Читати далі
148
У Рівному визначилися кращі боулери області
0
Читати далі