Директор Рівненського медколеджу депутатам: "На посаду мене запросив Сорока, навчання - це насилля, а соцмережами мають займатися психіатри"

Директор Рівненського медколеджу депутатам:
0
866
0
Директор Рівненського медколеджу депутатам: "На посаду мене запросив Сорока, навчання - це насилля, а соцмережами мають займатися психіатри"

Сьогодні на сесії Рівненської обласної ради депутати таки заслухали звіт директора Рівненського базового медичного коледжу Ростислава Сабадишина. Раніше відповідний проект рішення подав депутат обласної ради, головний лікар Здолбунівської ЦРЛ Владислав Сухляк. Раніше на засіданні медичної комісії обласної ради Сабадишин від звіту відмовлявся і просив перенести розгляд питання на вересень. Однак після спілкування з депутатами вирішив таки виступити на сесії.

Втім і під час виступу пан Сабадишин не бійшовся без «перл». Зокрема трішки вдався в історичний екскурс під час якого зауважив, що наприкінці 90-х  його попросив очолити медколедж тодішній голова ОДА, «регіонал» Микола Сорока.

Під час обговорення звіту депутат Владислав Сухляк запитав у Ростислава Сабадишина, чому коледж погано ставиться до своїх студентів, про що свідчать рейтинги, складені громадськими організаціями, та обговорення у соціальних мережах.

 

 

- Я відповідаю на правдиві чесні речі, я не люблю оперувати всякими домислами. Є сайти на яких ми постійно знаходимся, на яких ми інформуємо. На мою думку, ви мені вибачте, я людина нібито відкрита. Фейсбук придумали молоді люди, що задовольнити свій нігілізм. Як правило у фейбуці пишуть ті люди, які пишуть на стінах будинків, нищать зупинки. Нормальні люди мають займатися роботою, а Фейсбуком мають займатися психологи і педагоги. Саме основне для медицини, що я вважаю, як професор, як доктор наук, - дати знання та виховати терпиміть. Тому що сьогодні терпіти викладача легше чим пацієнта. Навчання - це насилля. Чим сильніше навчання – тим більше. Студент опирається новим знанням, - зауважив у своїй промові Ростислав Сабадишин.  

Крім того за іншим рішенням обласної ради “Рівненський базовий медичний коледж”, буде перейменованим та змінить тип на комунальний заклад вищої освіти “Рівненська медична академія” Рівненської обласної ради.

0
Політика Здоров'я # Ростислав Сабадишин
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
206
У Рівному зростуть ціни на перевезення дітей у таксі
0
Читати далі
108
«Чорні цукерки Баби Яги» стали причиною отруєння дітей на Здолбунівщині
0
Читати далі
199
На Здолбунівщині через цукерки отруїлося 12 школярів
0
Читати далі
169
На Кореччині у пожежі загинув чоловік та кіт (ФОТО)
0
Читати далі
697
На Рівненщині недобросовісні рибалки сплатять штраф
Тепер чоловіки сплатять штраф
0
Читати далі
152
У Рівному матір принесла немоля у пологовий через скруту і залишила там
0
Читати далі
509
Чотири обласних комунальних заклади Рівного можуть отримати нових керівників
0
Читати далі
710
У Рівному затримали чоловіка, який пограбував рівнянку (ФОТО)
0
Читати далі
848
У зв’язку з ремонтом Золотіївських мостів перекриють рух для автомобілів у Рівному
0
Читати далі