Директор Рівненського медколеджу депутатам: "На посаду мене запросив Сорока, навчання - це насилля, а соцмережами мають займатися психіатри"

Директор Рівненського медколеджу депутатам:
0
1096
0
Директор Рівненського медколеджу депутатам: "На посаду мене запросив Сорока, навчання - це насилля, а соцмережами мають займатися психіатри"

Сьогодні на сесії Рівненської обласної ради депутати таки заслухали звіт директора Рівненського базового медичного коледжу Ростислава Сабадишина. Раніше відповідний проект рішення подав депутат обласної ради, головний лікар Здолбунівської ЦРЛ Владислав Сухляк. Раніше на засіданні медичної комісії обласної ради Сабадишин від звіту відмовлявся і просив перенести розгляд питання на вересень. Однак після спілкування з депутатами вирішив таки виступити на сесії.

Втім і під час виступу пан Сабадишин не бійшовся без «перл». Зокрема трішки вдався в історичний екскурс під час якого зауважив, що наприкінці 90-х  його попросив очолити медколедж тодішній голова ОДА, «регіонал» Микола Сорока.

Під час обговорення звіту депутат Владислав Сухляк запитав у Ростислава Сабадишина, чому коледж погано ставиться до своїх студентів, про що свідчать рейтинги, складені громадськими організаціями, та обговорення у соціальних мережах.

 

 

- Я відповідаю на правдиві чесні речі, я не люблю оперувати всякими домислами. Є сайти на яких ми постійно знаходимся, на яких ми інформуємо. На мою думку, ви мені вибачте, я людина нібито відкрита. Фейсбук придумали молоді люди, що задовольнити свій нігілізм. Як правило у фейбуці пишуть ті люди, які пишуть на стінах будинків, нищать зупинки. Нормальні люди мають займатися роботою, а Фейсбуком мають займатися психологи і педагоги. Саме основне для медицини, що я вважаю, як професор, як доктор наук, - дати знання та виховати терпиміть. Тому що сьогодні терпіти викладача легше чим пацієнта. Навчання - це насилля. Чим сильніше навчання – тим більше. Студент опирається новим знанням, - зауважив у своїй промові Ростислав Сабадишин.  

Крім того за іншим рішенням обласної ради “Рівненський базовий медичний коледж”, буде перейменованим та змінить тип на комунальний заклад вищої освіти “Рівненська медична академія” Рівненської обласної ради.

0
Політика Суспільство # Ростислав Сабадишин
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
26
Найближчі дні у Рівному буде сонячно
0
Читати далі
132
Завтра частину вулиць Рівного відключать від електрики
0
Читати далі
231
COVІD-19 на Рівненщині: головне станом на 03 серпня
0
Читати далі
89
На Рівненщині патрульні затримали грабіжників із майже мільйоном гривень
0
Читати далі
318
Тернополяни зчинили бунт, зупинивши потяг в місті попри карантинну заборону
0
Читати далі
293
На Рівненщині дорогу Київ–Чоп активно ремонтують
0
Читати далі
418
Де у Рівному можна здати тест на Covid-19
0
Читати далі
411
У Києві чоловік зайшов до банку та погрожує бомбою (ОНОВЛЕНО)
Матеріал оновлено: терориста затримали
0
Читати далі
97
Чи може місцева влада сама пом’якшувати карантин: відповідь МОЗ
0
Читати далі