Діти з Луганщини на Рівненщині знайомилися з олімпійцями (ФОТО)

Діти з Луганщини на Рівненщині знайомилися з олімпійцями (ФОТО)
0
587
0
  • Діти з Луганщини на Рівненщині знайомилися з олімпійцями (ФОТО)
  • Діти з Луганщини на Рівненщині знайомилися з олімпійцями (ФОТО)
  • Діти з Луганщини на Рівненщині знайомилися з олімпійцями (ФОТО)
  • Діти з Луганщини на Рівненщині знайомилися з олімпійцями (ФОТО)

В с. Кустин Рівненського району знаходиться дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік – Рівне». На його базі зараз відпочивають та оздоровлюються понад три десятки дітей з Попаснянського району Луганської області. 

Декілька років тому Рівненщина та Луганщина підписали Меморандум про співпрацю, в рамках якого передбачено надання підтримки східній області. Співпраця стосується не лише відбудови інфраструктури та надання гуманітарної допомоги, а також допомоги в організації відпочинку та оздоровлення дітей.

У санаторії школярі проходять процедури з профілактики та лікування хронічних захворювань, а також мають насичену культурну програму. Вони відвідують різноманітні пам’ятки, знайомляться з історією Рівненщини і життям видатних людей нашого краю.

Окрім цього, важливою складовою відпочину є фізична культура. Нещодавно працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради організували для дітей справжнє спортивне свято. Розпочалася зустріч з представлення учасникам заходу проекту НОК України, який має назву #OlympicLab. В його рамках учні познайомилися з директором комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради, майстром спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное,  учасником  XXVII літніх Олімпійських ігор в Сіднеї (2000 р.) Леонідом Камлочуком. Гість розповів дітям про власну спортивну кар’єру і те, як після її завершення можна себе реалізувати в тренерській, адміністративній, чи будь-якій іншій роботі.

Окрім цього організатори заходу підготували для дітей програму спортивних конкурсів в рамках фестивалю здорового способу життя. Діти змагалися між собою в індивідуальних конкурсах «Гімнастичний», «Скакалка», «Кільця», «Дартс» та «Володар м’яча». В кожному з них їм доводилося використовувати новий спортивний інвентар, тому всі старти проходили дуже динамічно та цікаво. Зрештою, перші місця вибороли Риндя Герман, Горбенко Тетяна, Бутенко Владислав і Рат Богдан, який переміг одразу в двох конкурсах. По завершенні заходу, їх, а також учасників які в конкурсах посіли другі та треті місця, організатори відзначили медалями та іменними дипломами.

0
Спорт # Спорт для всіх # НОК # Olympiclab # Леонід Камлочук
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Читайте також
681
У «Електроніку» на Рівненщині відпочивають спортивно (ФОТО)
0
Читати далі
849
"Олімпійський день" у Рівному зібрав понад пів тисячі учасників
Щороку у світу з ініціативи Міжнародного олімпійського комітету проводиться спортивно-масовий захід «Олімпійський день». В Рівному його організацією і проведенням традиційно займається Відділення НОК України в Рівненській області, за підтримки управління
0
Читати далі
1280
На Рівненщині визначили найспортивнішу сімейну команду
0
Читати далі
864
Хто став переможцем "Фестивалю естафет" у Рівному?
0
Читати далі
713
На Рівненщині продовжується "Перший старт"
Продовжується нагородження переможців конкурсу «Зимова фортеця», що проходив у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в дошкільних навчальних закладах Рівненської області. Для того, щоб відзначити всіх призерів, організатори заходів рег
0
Читати далі
785
У Здолбунові найспортивніші підліткові клуби Рівненщини
У Рівному пройшов весняний обласний спортивний фестиваль серед підліткових клубів, що діють за місцем проживання. Його традиційно двічі на рік проводить комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
146
Безвіз України з ЄС залишається
0
Читати далі
276
Завтра двадцять вулиць Рівного та декілька навколишніх сіл залишаться без світла
0
Читати далі
325
Зеленський хоче до 2024 року створити в Україні ракету для освоєння космосу
0
Читати далі
188
ЄС погрожує скасувати безвіз з Україною
0
Читати далі
461
Зеленський скликав термінове засідання РНБО через скандальне рішення КСУ
0
Читати далі
153
Конституційний суд заблокував призначення переможців місцевих виборів
0
Читати далі
119
Які проекти Громадського бюджету Рівного будуть реалізовані в 2021 році
0
Читати далі
134
Завтра понад двадцять вулиць Рівного залишаться без світла
0
Читати далі
181
Лічильники електричної енергії: різновиди і характеристики
0
Читати далі