Діти з Рівненщини прожили "2 тижні без війни" у Німеччині

Діти з Рівненщини прожили
0
Діти з Рівненщини прожили "2 тижні без війни" у Німеччині

Найважче гібридну війну переживають діти. Саме тому, небайдужі благодійні організації запросили 30 діточок прийняти участь в проекті "2тижні без війни". В тому числі на безкоштовний незабутній відпочинок до Німеччини поїхала молодь з Рівненщини.

Проект  реалізується спільно: організатор у Німеччині – БФ “МАРБУРГ ОБОЗ +”, партнер в Україні – БФ “НОВА КРАЇНА”. Участь у ньому мали змогу прийняти дітки віком від 10-14 років які постраждали від війни або лишились сиротами.

 

Програма була переповнена надзвичайно чудовими подіями. Це екскурсії містами Німеччини, парк атракціонів, знайомство з мерією Кьольну, зоопарк, прогулянки катером, різні спортивні ігри, патріотичні заняття, виступи, концери і навіть дискотеки. Це далеко не повний перелік "2 тижнів без війни".

6 діток зі Здолбунівщини поїхали по программі завдяки тісній співпраці депутата обласної ради Владислава Сухляка з БФ "Нова країна".

 

Малечу переповнювали враження, адже багато з них сильно постраждали від війни. Деякі з них втратили близьких людей і їм особливо важко долати психологічні травми. Вони наперебій ділились враженнями від перебування закордоном, та чи не основне що їх шалено здивувало виявились....... дороги.

- Вони там ідеально рівні. Просто ну дуже рівні. Та там усе круто. Ми катались на шалених гірках. Знайшов я собі купу друзів, та і не забуду цього нііііколи",- надзвичайно активно ділиться враженнями один з учасників програми.

 

 

Варто зазначити, малеча будучи далеко від рідної домівкі відсвяткувала завдяки організаторам День Незалежності України.

 

 

Детальніше про проект, фінансування, ідеологію ініціаторів, враження дітей - у відеосюжеті :

 

 

Фото зі сторінки у ФБ Ростислав Макух, БФ "Нова країна".

0
# Владислав Сухляк # БФ Нова Країна # 2 тижні без війни
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі